close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی it

بازدید : 6
شنبه 5 بهمن 1398 زمان : 11:05

مطلب از سایت ویکی پدیا گرفته شده است
Disruptive ads: در این‌حالت برنامه، تبلیغات را به طور ناگهانی و غیرمنتظره به استفاده کننده اکران میدهد. خطایی که استفاده کننده در این صورت مشاهده می‌نماید به‌این فیس میباشد: “This app may display ads with unexpected behaviours (e.g., outside of the app environment, cannot be easily dismissed, or interfering with device functionality).”

اپلیکیشن آموزشی در مشهد

Uncommon: برنامه‌های جدید منتشر گردیده و برنامه‌هایی که کم کم گزینه به کار گیری قرار میگیرند نیز ممکن میباشد بوسیله گوگل تحت عنوان یک برنامهٔ مخرب شناسایی شوند. بدین‌ ادله‌که داده ها کافی برای تضمین آنها در گوگل وجود نداشته میباشد. خطایی که استفاده کننده در‌این حالت مشاهده می نماید به این رخ میباشد: "Play Protect doesn\'t recognize this app\'s developer. Apps from unknown developers can sometimes be unsafe."

مثال‌ای از تصویر نادرست که به استفاده کننده اکران داده می‌گردد به صورت پایین میباشد.

الف) مهم ترین عارضه ها بروز خطای Blocked By Play Protect:
۱. امضاء برنامه: وقتی‌که شما مبادرت به بسط‌ٔ یک برنامه میکنید، نیاز میباشد تا آن را امضاء (Sign) نمائید. بعد از امضاء برنامه، شما کلید رمزگذاری (Private Key) گردیده‌ای در چنگ خواهید داشت که میتوانید از آن در بازنویسی‌های آتی برنامه به کار گیری فرمایید. این کلید برای گوگل اهمیت بخش اعظمی دارااست، به این دلیل‌که از آن برای سنجش اعتبار توسعه و گسترش‌دهنده استعمال میکند. چنان‌چه هنگام تعریف و تمجید امضاء فیلدهای مرتبط با داده ها شناسایی به صحت بدون نقص نشده باشند، بسط‌دهنده بوسیله گوگل شناسایی نخواهد شد و به همین عامل از نصب برنامه او روی موبایل استفاده کننده دوری می‌گردد. در زمان امضاء برنامه شما با برگه‌ای مطابق تصویر ذیل روبه‌رو میشوید. لطفا تمام فیلدها را با توجه و مطابق راهنمای ذیل کامل شدن نمایید:

طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد

۲. دسترسی‌‌های حساس: طبعا در هر برنامه‌ای با اعتنا به کارکرد آن، دسترسی‌هایی موجود است که بعضی از آنان، تحت عنوان دسترسی‌های حساس شناخته میشوند. خواسته از دسترسی‌های حساس، مواقعی‌ست که به موجب آنان، داده ها فردی استفاده کننده در چنگ برنامه قرار می گیرد و یا این که این‌که داده هاِ نام برده، ذیل‌ تاثیر این دسترسی‌های قرار میگیرد. معمولا برای امنیت هر چه بیش‌خیس استفاده کننده، این گونه از دسترسی‌ها به طور اینتنت پیاده‌سازی میشود. اینتنت این مزیت را داراست که استفاده کننده را از فرآیندی که قصد انجام آن را دارااست باخبر می‌سازد و این قابلیت و امکان را به وی می دهد که از چه برنامه‌ای عملیات موردنظر او صورت پذیرد. برنامه‌هایی که با اعتنا به کارکرد خویش، می توانند از اینتنت به کارگیری نمایند، اما از دسترسی در برنامهٔ خویش به کارگیری می کنند، ممکن میباشد به وسیله گوگل مخرب شناسایی شوند. در‌این موقعیت لازم میباشد آن دسترسی حذف شود و به جای آن، از اینتنتِ دارای ارتباط مصرف شود. همینطور ممکن میباشد دسترسی‌ای در برنامه وجود داشته باشد که با کارکرد آن برنامه نامرتبط باشد. در این‌حالت لازم میباشد بسط‌دهنده این دسترسی‌ها را حذف کند.

اپلیکیشن آموزشی

جدول دسترسی‌های حساس
Permissions Permission Group
READ_CALENDAR
WRITE_CALENDAR

CALENDAR

READ_CALL_LOG
WRITE_CALL_LOG
PROCESS_OUTGOING_CALLS

CALL_LOG

CAMERA CAMERA
READ_CONTACTS
WRITE_CONTACTS
GET_ACCOUNTS

CONTACTS

ACCESS_FINE_LOCATION
ACCESS_COARSE_LOCATION

LOCATION

RECORD_AUDIO MICROPHONE
READ_PHONE_STATE
READ_PHONE_NUMBERS
CALL_PHONE
ANSWER_PHONE_CALLS
ADD_VOICEMAIL
USE_SIP

PHONE

BODY_SENSORS SENSORS
SEND_SMS
RECEIVE_SMS
READ_SMS
RECEIVE_WAP_PUSH
RECEIVE_MMS

SMS

READ_EXTERNAL_STORAGE
WRITE_EXTERNAL_STORAGE

STORAGE

۳. TargetSDK Version: این عدد نمایان‌گر ورژن‌ای از اندروید میباشد که برنامهٔ شما به انگیزه آن ورژن پیشرفته باشد. برنامه‌هایی که برای ورژن‌های کهن‌خیس اندروید تعریف‌و‌تمجید گردیده‌اند، از لحاظ گوگل ممکن میباشد مخرب شناسایی شوند. به همین استدلال در حالتی‌که برنامه‌ای TargetSDK نادر‌خیس از ۲۶ (متساوی با ورژنٔ ۸ اندروید) داشته باشد، در زمان نصب در اندرویدهای ۸ و فراتر از ۸ ممکن میباشد با این غلط مواجه شوند. برای رفع این ایراد می بایست این عدد به مقدار بیش‌خیس از ۲۶ ارتقاء پیدا نماید. از نکات بسیار دارای اهمیت این میباشد که لزوما با ارتقا TargetSDK، تضمینی نیست که برنامهٔ پیشرفته در ورژن‌های فراتر اندروید به صحت عمل نماید، چون کد برنامه نیز می‌بایست برای این ورژن‌ها ارتقاء داده شود.

ب) راهنما و فرایند کامل شدن فرم گوگل برای رفع خطای Blocked By Play Protect
به خواسته رفع خطای فوق، گوگل فرمی تنظیم و ارائه کرده که توضیحات مربوط به پُر کردن آن، به‌دنبال آمده میباشد. نخست به برگه Play Protect Appeals بروید و از روش فرم جانور درین بخش مبادرت به ارسال درخواست رفع نادرست نمائید.

شرکت رایا پارس عرضه کننده انواع اپکیشن در مشهد

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 6

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 71
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 12
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 13
 • بازدید ماه : 15
 • بازدید سال : 124
 • بازدید کلی : 157
 • کدهای اختصاصی