close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی it

بازدید : 4
چهارشنبه 16 بهمن 1398 زمان : 14:33

مطلب از سایت ویکی پدیا گرفته شده است


نرم افزار‌های شرکتی :
بازاریابی نرم افزار، همچنان یک طریق نوین بازاریابی محسوب میشود و شاید هنوز مدیران خیلی از کمپانی‌ها و سازمان‌ها، قیمت‌ها و امتیازات فراوان این جور بازاریابی را ادراک نکرده باشند.
این حوزه از بازاریابی صرفا یگانه بسط‌دهندگانی که در تولید نرم افزار و درآمدزایی از آن عمل دارا‌هستند، وجود ندارد. بلکه برای تمام کمپانی‌های تولیدی یا این که خدماتی که قصد معرفی تولید ها و سرویس ها خویش را دارا هستند و میخواهند مشتریان موقت و مستمر بیشتری را برای کسب‌و‌فعالیت خویش جذب نمایند، کاربرد فراوانی دارااست.

طراحی اپلیکیشن آموزشی
با وجود این‌که هنوز خیلی از کمپانی‌ها و سازمان‌ها حتی یک نرم افزار هم برای معرفی تجارت خویش ندارند، اما طبق پیش‌بینی‌های انجام‌گردیده، در ۵ تا ۱۰ سال آینده به جایی خوا‌هیم رسید که داشتن یک نرم افزار، همانند داشتن اینترنت‌وب سایت، امری ضروری و معمولی خواهد بود؛ به عبارتی‌طور که تا ۱۰-۱۵ سال قبلی داشتن یک وبسایت برای یک کمپانی دارای اعتبار(یا این که حتی یک کمپانی کوچک و عادی) ضرورت چندانی نداشت. البته فعلا می‌اقتدار اظهار کرد که نداشتن اینترنت‌وب سایت یعنی، ناکامی در تجارت.
در صورتیکه از جنبه‌ی دیگری بخواهیم با روءیت کرد مقایسه‌ای بدین قضیه نگاه کنیم، با اعتنا بدین‌که حجم عظیمی از جستجوها در وب رخ می گیرد، هر که کسب‌و‌کاری را راه اندازی کرده اما وبسایت یا این که بلاگی در وب برای آن کسب‌و‌فعالیت ساخت نکرده میباشد، عملاً سهمی در‌این بازار پررونق نخواهد داشت.
همین حالت تا تعدادی سال آینده برای بازار نرم افزار نیز وجود خواهد داشت؛ چون که تعداد یوزرها به کارگیری‌کننده از نرم افزار‌ها و همینطور دستگاه‌های اپلیکیشنی روز‌به‌روز و با سرعت بالا در اکنون ارتقا میباشند و این زمینه بازار را به سمتی سوق میدهد که داشتن لااقل یک نرم افزار برای هر کمپانی یا این که سازمانی که بخواهد مارک خویش را به معرض اکران درآورد و از رقبای خویش عقب نماند،‌ الزامی خواهد بود.

اپلیکیشن آموزشی در مشهد

تولید زودهنگام نرم افزار چه امتیازاتی دارااست؟
۱ – او‌لین و شاید وسیع ترین امتیازی که یک کمپانی از ایجاد و عرضه زودهنگام نرم افزار نصیبش می گردد، این میباشد که تعدادی پلکان از رقبای خویش پیش می‌ افتد و مرتبه‌ی خویش را با سرعت افزایش می بخشد.
شما تحت عنوان یک مدیریت در دنیای امروز، هرچه وارد بازارهای متنوع‌تری بشوید، سریع‌خیس و ریلکس‌خیس می توانید روبه‌جلو جنبش فرمائید و مشتریان بازار خویش را از شبکه‌های متنوع‌تری جذب نمائید؛ هرچند خویش بازار نرم افزار نیز به شاخه‌های مختلفی تقسیم می گردد که در‌این مقاله به جزئیات آن نمی‌پردازیم.
درحال‌حاضر مشاهده میکنیم که مدیرانی که کمپانی‌شان را در لبه‌ی امنی قرار داده‌اند و دست به ابداع و ارتقای بازاریابی خویش نزده‌ و سعی بر وفق دادن کسب‌و‌کارشان با نحوه‌های امروزی و به‌روز ندشته‌اند، به‌راحتی از به دور رقابت در بازار کنار رفته‌اند.

طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد

۲ – شما به‌رخ بالقوه، صدها، هزاران یا این که میلیون‌ها(بسته به گونه و بزرگی کسب‌وکارتان) مشتری دارید، اکثری از این اشخاص به وسیله اپلیکیشنی که ساخته‌اید و در اختیارشان قرار داده‌اید، مارک شمارا میشناسند. در صورتیکه این نرم افزار، از ظواهر و تلاش قابل قبولی برخوردار باشد، بی تردیدً در قیمت مارک شما تأثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت و شاید از صرف هزینه‌های مازاد برای بازاریابی کاراتر باشد.

اپلیکیشن آموزشی

۳ – یک کدام از دیگر از امتیازاتی که به‌کارگیری نرم افزار داراست، این میباشد که مخاطبان به‌طور دایم با اپ شما سرگرم می‌باشند و مدام جلوی دیده‌شان میباشد. درواقع با این عمل توانسته‌اید به معاش روزانه آنان رسوخ فرمایید. همینطور شما مجبورید دائما نرم افزار‌تان را به‌روز فرمائید تا یوزرها، تمایل بیشتری برای به کار گیری از نرم افزار‌تان داشته باشند. این به‌روزرسانی‌های مکرر منجر می گردد که بتوانید دائماً با مخاطبان و یوزرها(مشتریان بالقوه) در رابطه باشید و تولید ها و سرویس ها خویش را سوای صرف هزینه‌ای به آن ها معرفی نمایید.

۴ – امروزه دیگر کمتر کسی را می‌قدرت روئت کرد که از تلفن همراه‌ها یا این که دستگاه‌‌های هوشمند به کارگیری نکند، یا این که دست‌کم این‌که با آنان سروکاری نداشته باشد. هرچند در بعضا از کشورهای در اکنون توسعه و گسترش، درصد این اشخاص بیش تر میباشد.
در سرزمین ما درصد متعددی از این اشخاص را، کودک ها و اشخاص کهن سال تشکیل داده‌اند، یعنی اشخاصی که(به احتمال زیاد) نمی‌توانند مشتریان بالقوه‌ی شما باشند. شما در بازاریابی نرم افزار با کسانی سروکار دارید که میتوانند در آینده از مشتریان‌تان باشند و در سود شما با پباده سازی نرم افزار خودتان، دقیقاً مشتریان انگیزه‌تان را نماد‌گیری میکنید.

پس داشتن یک نرم افزار در تجارت و کسب‌و‌فعالیت، شمارا به‌روز کرده، رابطه‌تان را با مشتریان بالفعل و بالقوه ارتقاء می دهد، شمارا در موضع قابل قبولی نسبت به رقبا قرار می دهد و امداد میکند تا به‌راحتی و با دست‌کم هزینه برندتان را افزایش دهید.

شرکت رایا پارس عرضه کننده انواع اپکیشن در مشهد

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 6

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 71
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 16
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 17
 • بازدید ماه : 19
 • بازدید سال : 128
 • بازدید کلی : 161
 • کدهای اختصاصی