close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی it

بازدید : 5
يکشنبه 20 بهمن 1398 زمان : 15:58

مطلب از سایت ویکی پدیا گرفته شده است


معرفی نرم افزار (App)
برنامه موبایل، که به آن تحت عنوان نرم افزار گوشی یا این که به آسانی، نرم افزار نیز گفته می‌شود، یک برنامه کامپیوتری یا این که نرم افزار قابل انعطاف افزاری میباشد که برای اجرای آن بر روی دستگاه گوشی مانند تلفن، تبلت یا این که ساعت هوشمند پباده سازی شده‌است. برنامه ها در صدر برای یاری به منفعت وری از گزاره آدرس اینترنتی، روزنگار و خزانه اطلاعاتی مخاطب در لحاظ گرفته گردیده بودند، ولی تقاضای همگانی برای برنامه ها سبب توسعه سریع به بخشها دیگر از گزاره بازی های گوشی، اتوماسیون، GPS و سرویس ها بر طبق مکان، ردیابی توصیه و بلیط شد. خریدها، به نحوی که اینک میلیون ها برنامه در دسترس می باشند. برنامه ها معمولاً از سیستم برهان های توزیع برنامه که به وسیله صاحب سیستم استدلال موبایل مانند App Store یا این که Google Play Store اداره می‌شوند بارگیری می‌شوند. برخی از برنامه ها بدون پول میباشند و بعضی دیگر بها دارا‌هستند و منفعت آن در بین تولید کننده برنامه و بستر توزیع تقسیم می گردد. برنامه های گوشی معمولاً برخلاف برنامه های دسکتاپ می باشند که برای اجرای روی رایانه های رومیزی و برنامه های اینترنت که در مرورگرهای اینترنت گوشی اجرا میشوند و خیر مستقیماً روی دستگاه موبایل، ایستاده اند.

طراحی اپلیکیشن آموزشی

در سال 2009، دیوید پوگ، ردیف نویس فناوری اظهار داشت كه تلفن های هوشمند را می شود به تیتر تلفن های نرم افزار کنیه اعطا کرد تا آن ها را از تلفن های هوشمند كمتر توسعه یافته متمایز كنند. اصطلاح "App"، کوتاه گردیده "Software Application"، از آن عصر بسیار دوستداشتنی شده‌است. در سال 2010، بوسیله انجمن زبان آمریکایی تحت عنوان "کلمه و واژه سال" نقل شده میباشد.

گونه های برنامه نویسی تلفن همراه
برنامه های گوشی ممکن میباشد با طریق های گوناگون طبقه بندی شوند. طرح مشترک برای تشخیص برنامه های نیتیو، هیبرید و مبنی بر اینترنت میباشد.

برنامه های نیتیو (Native)

اپلیکیشن آموزشی در مشهد
تمام برنامه هایی که به سمت سیستم ادله یگانه گوشی انگیزه قرار گرفته اند تحت عنوان برنامه های نیتیو یا این که ساکن شناخته میگردند. به این ترتیب طرحی که برای دستگاه اپل در لحاظ گرفته شده‌است در دستگاه های Android اجرا نمیشود. در فیض، اضافه شغل ها برای یک‌سری سیستم استدلال برنامه تولید می‌نمایند.

در زمان تنظیم برنامه های نیتیو، متخصصان ماژول های رابط کاربری با کلاس شایسته ترین را در خویش جای میدهند. این کارآیی بهتر، سازش و تجربه کاربری بهتر را نشان می‌دهد. یوزرها همینطور از دسترسی گسترده تری به رابط های برنامه نویسی برنامه فایده می‌برند و از تمام برنامه های دستگاه مختص به کارگیری بی حد و حصر مینمایند. علاوه بر این، آن ها همینطور با زحمت از برنامه به برنامه دیگر تغییر و تحول می‌نمایند. انگیزه اصلی برای ساخت چنین برنامه هایی اطمینان از شایسته ترین کارایی برای سیستم ادله یگانه موبایل میباشد.

Native به معنای تولید و پباده سازی نرم افزار با به کار گیری از لهجه های اصلی سیستم استدلال میباشد. برنامه های Native به جهت کامپایل شدن سرعت بالایی دارا هستند و قابلیت و امکان دسترسی به همگی تجهیزات سیستم استدلال را به برنامه نویس میدهد.

برنامه های هیبرید (Hybrid)
معنی برنامه هیبرید، ترکیبی از برنامه های نیتیو و بر طبق اینترنت میباشد. برنامه های پیشرفته با استعمال از زامارین، Sencha Touch و بقیه فناوری های شبیه درین مجموعه قرار می‌گیرند. این ها برای پشتیبانی از فناوری های اینترنت و مستقر در یکسری سیستم ادله ایجاد شده است. علاوه بر این، بسط این برنامه ها آسانتر و سریعتر میباشد. این دربرگیرنده به کارگیری از اساس کد تک میباشد که در چند سیستم دلیل گوشی عمل مینماید. علیرغم چنین مزایایی، برنامه های هیبرید همت کمتری دارا‌هستند. غالباً، در سیستم ادله های متفاوت موبایل، برنامه ها UI و یو ایکس (UX) یکسانی ندارند.

 1. طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد

شما درین نحوه یک توشه برنامه را می نویسید و میتوانید از آن برای سیستم دلیل های متفاوت خروجی بگیرید که به‌این طریق نیز شیوه کراس پلتفرم می‌گویند. طریق برنامه نویسی Hybrid مطلوب برای برنامه نویس ها حوزه اینترنت می‌باشد، البته برای اشخاصی که قصد دارا‌هستند تا به غیر از برنامه نویسی اینترنت به برنامه نویسی تلفن همراه نیز بپردازند نیز کاربرد دارااست. گویش برنامه نویسی این نحوه اچ تی ام ال و Css و جاوااسکریپت میباشد. از مزایا طرز Hybrid می شود به تایپ کردن یک توشه کد و استعمال از آن در بستر های گوناگون اشاره نمود.

برنامه های مبنی بر اینترنت (Web-based)
برنامه بر اساس اینترنت در HTML5 ،CSS یا این که JavaScript رمزنگاری شده‌است. برای اخلاق مطلوب و تجربه کاربری این تیم از برنامه ها ، دسترسی به وب لازم میباشد. این برنامه ها ممکن میباشد دستکم فضای یاد را در دستگاه های استفاده کننده نسبت به برنامه های نیتیو و هیبرید ضبط نماید. از‌آنجا‌که تمام خزانه های اطلاعاتی فردی در سرورهای وب ذخیره میگردند، یوزرها میتوانند داده های متبوع خویش را از هر دستگاهی از روش وب بارگیری نمایند.

پلتفرم های توزیع برنامه های تلفن همراه
سه مغازه وسیع برنامه Google Play for Android ،App Store for iOS و Microsoft Store برای Windows 10 ،Windows 10 Mobile و Xbox One میباشند.

گوگل پلی (Google Play)
Google Play (که تا قبل از اینً با اسم Android Market شناخته می‌شد) مغازه اپلیکیشن آنلاین در میان المللی میباشد که به وسیله Google برای دستگاه های Android تاسیس شده است. در ماه اکتبر سال 2008 بهره برداری شد. در ژوئیه 2013، تعداد برنامه های بارگیری گردیده از روش دکان Google Play از بیشتراز 1 میلیون برنامه مو جود در 50 میلیارد دلار بالاتر رفت. از سپتامبر سال 2016، طبق آمار Statista تعداد برنامه های مو جود بیشتراز 2.4 میلیون نفر میباشد. بیش تر از 80٪ برنامه های مو جود در دکان Google Play برای بارگیری بدون‌پول میباشند. این مغازه در سال 2015 درآمد 6 میلیارد دلاری برای آمریکا ساخت نموده است.

اپ استور (App Store)
App Store اپل برای iOS اولی خدمت توزیع برنامه نبود، البته انقلاب تلفن همراه را نادیده گرفت و در 10 ژوئیه 2008 بهره برداری شد و از سپتامبر 2016، بیش تر از 140 میلیارد توشه بارگیری را گزارش بخشید. AppStore اصلی برای او‌لین توشه در سال 1993 بوسیله استیو جابز به وسیله جسی تایلر در NeXTWorld Expo به اکران گذارده شد. از مورخ 6 ژوئن 2011 ، 425،000 برنامه در دسترس بود که به وسیله 200 میلیون استفاده کننده iOS دانلود گردیده بود. در حین کنفرانس بسط دهندگان جهانی اپل در سال 2012، مدیریت ادله کمپانی گروه کوک اظهار‌کرد که App Store دارنده 650،000 برنامه در دسترس برای بارگیری و همینطور 30 میلیارد برنامه میباشد که تا آن مورخ از مغازه برنامه بارگیری گردیده اند. از بینش جایگزین، ارقامی که در ژوئیه 2013 بوسیله بی بی سی از خدمت ردیابی آدن مشاهده شده‌است، حاکی از آن میباشد که بیشتراز دو سوم برنامه های این دکان "زامبی" می‌باشند، که تا کنون به وسیله مصرف کنندگان نصب نشده اند.

مایکروسافت استور (Microsoft Store)
مایکروسافت استور (که پیش از اینً با تیتر Windows Store شناخته میشد) بوسیله مایکروسافت در سال 2012 برای سیستم استدلال های Windows 8 و Windows RT معرفی شد. اگرچه می‌تواند لیست هایی را برای برنامه های دسکتاپ سنتی که دارنده مدرک برای سازش با ویندوز 8 می باشند، داشته باشد، در سکو اولیه برای توزیع "Windows Store apps" به کار گیری میشود.

معرفی سیستم دلیل اندروید
Android سیستم برهان گوشی میباشد که بوسیله گوگل تاسیس شده است. این ورژن از سیستم استدلال مبنی بر ورژن اصلاحیه هسته لینوکس و بقیه قابل انعطاف افزارهای اوپن سورس پباده سازی شده‌است و در جايگاه نخستین برای دستگاه های موبایل روی برگه اکران لمسی مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها پباده سازی شده‌است. علاوه بر این، گوگل Android TV را برای تلویزیون ها، Android Auto برای اتومبیل ها و Wear OS برای گجت های پوشیدنی پباده سازی نموده است که هر کدام دارنده رابط کاربری تخصصی میباشند. گونه های متفاوت اندروید نیز در کنسول های بازی، دوربین های دیجیتال، رایانه های فردی و بقیه اسباب الکترونیکی به کار گیری می‌گردد.

اپلیکیشن آموزشی

گوگل در سال 2005 .Android Inc را خریداری کرد، آن‌گاه توسعه اعطا کرد و با اولی دستگاه تجاری اندرویدی در سپتامبر 2008 رونمایی کرد. ورژن استوار فعلی Android 10 میباشد که در مورخ 3 سپتامبر 2019 منتشر شد. سورس کد اصلی اندروید تحت عنوان پروژه اوپن سورس اندروید AOSP شناخته می‌گردد، در سکو نخستین ذیل جواز Apache قرار می‌گیرد. اندروید همینطور با تیم قابل انعطاف افزارهای مخصوص ایجاد گردیده به وسیله Google با اسم Google Mobile Services که اکثر زمان ها در دستگاه ها از پیش نصب گردیده، هم پا میباشد. این مشتمل بر برنامه های اصلی مانند Gmail، مغازه برنامه یا این که پلتفرم توزیع دیجیتال Google Play و بستر بسط خدمت Google Play دارای ربط میباشد و معمولاً دربرگیرنده مرورگر اینترنت Google Chrome و برنامه جستجوی Google میباشد. این برنامه ها بوسیله سازندگان دستگاه های اندرویدی دارنده جواز زیر استانداردهای حال و روز گردیده بوسیله گواهینامه مجاز میباشند، ولی از AOSP تحت عنوان شالوده رقابت برای اکوسیستم های اندرویدی مانند Fire OS Amazon.com مستعمل میباشد که از مساوی های خویش در خدمت های تلفن همراه گوگل به کارگیری میکنند. اندروید از سال 2011 و در تبلت ها از سال 2013 پرفروش ترین سیستم برهان در سراسر عالم بوده میباشد. از ماه مه 2017، بیشتراز دو میلیارد استفاده کننده فعال ماهانه، وسیع ترین مبنا نصب گردیده در هر سیستم استدلال را دارااست. دکان پلی دارنده بیش تر از 2.6 میلیون برنامه میباشد.

شرکت رایا پارس عرضه کننده انواع اپکیشن در مشهد

نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 6

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 71
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 25
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 26
 • بازدید ماه : 28
 • بازدید سال : 137
 • بازدید کلی : 170
 • کدهای اختصاصی