close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی it

بازدید : 8
شنبه 14 تير 1399 زمان : 19:59


درین نصیب برای شما پرکاربردترین ربات های که در تلگرام وجود دارا‌هستند را اسم میبریم و آن‌گاه به شما طرز به کار گیری از آنها‌را به طور تصویری یادگرفتن می‌دهیم.

ربات You Tube Downloader (دانلود کلیپ از یوتیوب)
این ربات برای آن جور از کسانی خوب میباشد که مدام در برنامه یوتیوب میباشند و علاقمند به دانلود ویدئو های متعدد دارا هستند. این ربات قابلیت و امکان دانلود از برنامه یوتیوب را برای یوزرها تلگرام آماده مینماید و صرفا کافی میباشد که شما @utubebot را در تلگرام خویش کاوش فرمائید شما وارد ورقه این ربات می‌گردید. آنگاه فرایند تحت برای دانلود فیلم از یوتیوب بایستی طی نمایید:
در بالا با زدن واژه Start ربات را فعال می‌کنید.
در مرحله آنگاه شما بایستی گویش خویش را گزینش نمایید.
در مرحله سوم شما می بایست لینک و پیوند فیلمی که از یوتیوب قصد دانلود آن را دارید وارد نمائید.
در مرحله سپس ربات از شما می‌پرسد که آیا ویدئو را به طور صوتی یا این که تصویری دانلود نماید.
در مرحله انتهای نیز ربات از شما می‌پرسد که کلیپ را به طورطراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد فولدر یا این که پیوند برای شما قرار دهد. در شرایطی که پیوند بدهد شما می‌توانید با کلیک کردن روی لینک و پیوند فولدر را دانلود فرمایید.

ربات Like Bot (تصاحب کردن برخورد یوزرها)
یک ربات که برای مدیران مجموعه و شبکه های بسیار کاربردی ، ربات Like Bot میباشد. این ربات برای مواقعی آیتم به کار گیری قرار میگیرد که مالک شبکه یا این که مجموعه بخواهد در زمینه ی یک پست برخورد های یوزرها را بداند برای مثال در باب اینکه آیا این فیلم یک فیلم خوب میباشد یا این که نه؟ یوزرها با لایک و دیسلایک میتوانند نظرها خویش را ارائه بدهند. فرایند عمل با این ربات به شرح ذیل میباشد:
شما با کاوش @likebot در کاغذ کاربری خویش وارد ربات می‌شوید.
در مرحله دوم پستی که قصد دارید در امر آن لحاظ خواهی فرمایید که قادر است به طور متن، کلیپ یا این که حتی استیکر باشد را برای ربات ارسال می‌کنید.
ربات بعد از شما می‌خواهد ایموجی متبوع خویش را گزینش فرمائید.
در مرحله اخر یک پیش اکران از پست برای شما نمایان میگردد که در رخ تائید میتوانید آیتم Publish را گزینش نمایید تا پست شما در شبکه یا این که مجموعه مربوطه ظواهر شود.
مقاله پیشنهادی: چه طور بفهمیم حساب تلگرام ما هک شده‌است
ربات Vote Bot (نظرسنجی از یوزرها)
ربات دیگری که بسیار آیتم به کار گیری مدیران تیم ها و شبکه ها، ربات Vote Bot میباشد. کاربرد این ربات برای لحاظ سنجی در شبکه ها و تیم ها میباشد، فعالیت با این ربات سهل و آسان و معمولی میباشد به همین علت این ربات یکی کاربردی ترین ربات ها میباشد. ما شیوه فعالیت با این ربات را به‌دنبال برای شما توضیح می‌دهیم:
نخست عبارت @votebot را در تلگرام کاوش می‌کنید تا ربات متبوع پیدا شود.
در مرحله دوم آیتم Start را تعیین میکنید تا ربات فعال شود.
آن‌گاه ربات از شما میخواهد که سوال خویش را انتخاب فرمایید، که شما سوال متبوع خویش را تایپ و ارسال نمایید.
در مرحله آن‌گاه ربات از شما میخواهد که مورد های متبوع خویش را برای جواب به حیث سنجی را گزینش فرمائید. شما میتوانید هر تعدادی تا آیتم برای جواب تعیین فرمائید و صرفا کافی میباشد بعداز تعیین هر مورد آن را ارسال و آنگاه مورد آن گاه را تایپ و ارسال نمائید. و هر موقع که تمام مورد ها را تایپ کردید صرفا کافیست مورد done را تعیین نمائید. درین مرحله برای شما یک پیش اکران از دید سنجی نمایان میگردد.
در مرحله پایان در‌صورتی‌که لحاظ سنجی آیتم تائید شما واقع ش صرفا کافی میباشد که مورد Publish poll را گزینش نمایید و در پایان تیم، چت یا این که شبکه متبوع خویش را برای حیث سنجی گزینش فرمایید.
ربات نظرسنجی

ربات Harfe man Bot
این ربات نیز یکی‌از دیگر از ربات های پرکاربرد در میان یوزرها پیام رسان تلگرام میباشد. یوزرها می‌توانند با استفاد از ربات از عزیزان خویش بخواهید به صورت ناشناس در تلگرام و اینستاگرام ایده ها خویش را به شما بگویند. روند انجام این ربات به صورت پایین میباشد:
در مرحله اولیه @harfemanbot را کاوش نمایید و وارد کاغذ ربات می‌شوید.
در مرحله سپس با تعیین مورد استارت ربات فعال می‌شود.
در مرحله سوم شما بایستی " لینک و پیوند اینجانب برای اخذ پیام ناشناس " را فعال نمایید. برای شما یک پیام می اید که می‌توانید آن را برای دوستان خوب خویش ارسال فرمایید تا آنان به صورت ناشناس ایده ها خویش را درخصوص شما بیان نمایند.
ربات پیام ناشناس


ربات Store Bot
شما با به کارگیری از این ربات می‌توانید به تمام ربات های تلگرام دسترسی پیدا نمایید و این ربات از لهجه فارسی نیز پشتیبانی می نماید. شما میتوانید تمام ربات های بالا را از روش این ربات پیدا نمائید و وارد برگه ربات بشوید.

بازدید : 2
پنجشنبه 12 تير 1399 زمان : 19:37

قابل انعطاف‌افزارهای CRM میتوانند در نگاه اولیه ترسناک به لحاظ برسند. زیرا معمولاً این قابل انعطاف‌افزارها منوهای طولانی و آیتم‌های بخش اعظمی دارا هستند. البته آنقدرها هم که فکر می کنید، پیچیده نیستند.

به خیال و خاطر داشته باشید که ایدۀ اصلی در تمامی قابل انعطاف‌افزارهای CRM این میباشد که شما بتوانید تمام نقاط تماس خویش را با مشتری را تثبیت و ضبط نمایید. حال ممکن میباشد برای شما ضبط مکالمات حق تقدم داشته باشد یا این که پیگیری سرنخ‌های فروش.

به عنوان مثالً حق تقدم بعضا از کمپانی‌ها تنها نیاز به یک‌منش سریع‌خیس برای برقراری رابطه با مشتریان دارا‌هستند، برخی دیگر می بایست هر رابطه را به‌تیتر یک پروژه در لحاظ بگیرند، هفته‌ها فعالیت نمایند تا به فروش برسند. بعضی دیگر هم ممکن میباشد تنها به‌دنبال یک‌خط مش بهتر برای مستندسازی عمل‌های خویش باشند. به این ترتیب با اعتنا به نیاز خویش می توانید شایسته ترین قابل انعطاف‌افزار CRM را تعیین فرمایید. درر ادامه 4 نوع از قابل انعطاف‌افزارهای رابطه با مشتری را برای شما توضیح داده‌ایم.

چهار دسته از قابل انعطاف‌افزار‌های CRM بر پایه ی کاربرد
قابل انعطاف‌افزارهای رئیس رابطه با مشتری مبنی بر طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد کدام خصوصیت‌‌شان پررنگ خیس میباشد به 4 نوع ذیل تقسیم میگردد.

۱. CRM بر پایه ی مکالمه
با داشتن یک CRM مبنی بر مکالمه، دیگر با پست الکرونیکی‌های فراوان مشکلی نخواهید داشت. این ابزارها همه مکالمات انجام شده دربین اعضای مجموعه شما و مشتری‌ها را مدیر خواهد کرد.

این گونه CRM، صندوق پیام تک‌تک اعضای مجموعه شما‌را باز‌بینی مینماید و یا این که به شما اذن می دهد پیام‌های خویش را به‌این قابل انعطاف‌افزار فوروارد نمائید. بعد، کلیه مکالمات انجام یافته در کمپانی شمارا سازمان‌دهی می کند. به این ترتیب گذشته از اینکه به مشتری نشانی اینترنتی بزنید یا این که با وی تماس حاصل نمایید، همه مکالمات اعضای تیم خویش را در آن ارتباط مشاهده کرده و به‌راحتی در زمینه ی کلام‌های خویش با مشتری آمادگی کسب می کنید.

CRM های بر پایه ی مکالمه مشابه برنامه‌های آدرس اینترنتی هوشمند میباشند که تمام پیام‌های محل ورود نا مرتب را به یک‌صورت سازمان‌یافته تبدیل می کنند و به شما این قابلیت و امکان را می دهند تا با کسانی که برای کمپانی شما اهمیت متعددی دارا هستند، به صورت بهتری رابطه برقرار نمائید.

۲. CRM مبنی بر سرنخ و خرید و فروش
درین جور CRM، شما مشتریان بالقوه را به‌تیتر سرنخ در حیث میگیرید. به عبارتی‌طور که در متقاعد کردن مشتری برای استعمال از جنس یا این که خدمت خویش سعی میکنید، داده ها لازم را نیز در سیستم کاری خویش وارد میکنید. آن گاه وقتی که‌این مشتری‌ها برای به کارگیری از محصول ها شما متقاعد شدند، این سرنخ‌ها را به فروش تبدیل می کنید.

این دسته CRM به شما قابلیت و امکان میدهد گزارش تمام تعاملاتی از تماس نخستین با مشتری تا خرید را در آن وارد فرمایید. این خصوصیت برای یک گروه فروش بسیار عالی میباشد و حتی ضروری میباشد. زیرا دیگر لازم وجود ندارد همیشه از خویش بپرسند که چطور مشتریان شل‌خیس قانع کردند.

این گونه CRM در‌ واقع یک برنامه مدیر پروژه برای گروه فروش شما میباشد، که با محوریت مشتری و قدم‌های بعدی برای رابطه با آن مشتری ساخته‌شده‌است.

۳. CRM بر طبق تماس
بعضی وقت ها تماس با مشتری از همگی‌چیز مهم‌خیس میباشد. وقتی که داده ها مهمی در رابطه مشتری خویش دارید، در چهره به کار گیری صحیح از این داده ها میتوانید رابطه کار کشته‌تری و پایدارتری با مشتری برقرار نمائید.

به عنوان مثال، به کار گیری از مورخ به دنیاآمدن برای شادباش، حالت شغلی و اطلاعاتی از این قبیل میتوانند شما‌را در ذهن مشتری برجسته‌خیس نمایند.

در این‌حالت CRM هایی که محوریت اصلی آنان رابطه با مشتری میباشد، به فعالیت میایند. آن ها به شما یاری می کنند تا جایی که می توانید در امر مشتری‌های خویش داده ها عده‌آوری نمایید، گزارش تعاملات خویش را وارد فرمایید و یادداشت‌های کوتاهی بنویسید. بعد هنگامی قرار جدیدی برای حرف با مشتری می گذارید، نخست CRM خویش را بازکنید تا داده ها خویش را در رابطه آن مشتری یگانه مرور فرمایید.

بازدید : 1
چهارشنبه 11 تير 1399 زمان : 20:39

نشر نرم افزار در گوگل پلی یکی‌از مهم‌ترین اقداماتی میباشد که هر برنامه نویسی می بایست از این مرحله عبور نماید. بعداز تکمیل برنامه و آزمایش و امتحان خطای آن، می‌توانید نرم افزار را در گوگل پلی منتشر نمایید. ( این آزمایش و امتحان غلط بدون شک بایستی با تلفن همراه صورت بپذیرد) در شرایطی که نرم افزار با ارزشی دارید که از درآمد دلاری آن اطمینان دارید قطعا بایستی آن را در گوگل پلی منتشر نمایید. کلیه ی شما میدانید که کسب درآمد به طور دلاری بسیار دارای منفعت خیس از درآمد ریالی هست. براین اساس اکثر وقت ها اشخاص آن را به ریالی ترجیح می‌دهند. به طور کلی تنها یک منش چهت نیل به‌این گونه درآمد موجود هست آن هم این میباشد که برنامه ی خویش را در گوگل پلی منتشر نمائید. البته راجع‌به طرز ی تکثیر درمیهن هاستینگ به دنبال ی این نوشته‌علمی به طور بی نقص توضیح داده شده‌است. با ما یار و همدم باشید.

جهت مشورت بدون‌پول نشر نرم افزار در گوگل پلی تماس حاصل نمایید.

تماس با تکثیر نرم افزار در گوگل پلی
رابطه با متخصص نشر برنامه در گوگل پلی
شیوه تکثیر نرم افزار در گوگل پلی
تحت عنوان یک برنامه نویس طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد مطلقا می‌دانید در صورتیکه نرم افزار خویش را در پلی استورهای مشهور و وسیع جهان از گزاره گوگل پلی و اپل استور منتشر نکنید، نمی توانید به کسب درآمد دلاری و هدف ها خویش در زمینه ی نشر نرم افزار بپردازید. در گوگل پلی جامعه ی آماری بالایی موجود است که در فیس تکثیر نرم افزار در آن، می‌توانید یوزرها وافعی خویش را ارتقا دهید. اولی نکته ای که در روش ی تکثیر نرم افزار موجود است داشتن حساب گوگل پلی می‌باشد.

البته اعتنا داشته باشید که کشور‌ایران دراین باره ها تحریم میباشد! بدین ترتیب ایجاد حساب و تکثیر نرم افزار در آن عمل چندان معمولی ای نیست. بایستی این دستور را به متخصصین درین حوزه و حوزه های در بین المللی بسپارید. مرزو بوم هاستینگ با داشتن کسانی خبره در حوزه ی نشر نرم افزار در گوگل پلی عمل برنامه نویسان را آسوده نموده است.

تکثیر برنامه در گوگل پلی
درخصوص تکثیر نرم افزار کافیست مورد ها مایحتاج را در چنگ ما بگذارید. آن گاه ما نرم افزار شما‌را منتشر میکنیم. این موردها مشتمل بر اسکرین شات از هر برگه ی برنامه، لوگو، توضیحات، پوشه apk و… . اعتنا نمایید که هر مورد از این مورد ها بایستی در سایز و حجم گزینه تایید گوگل باشد. به عنوان مثال پوشه apk نباید اضافه از 50 مگا بایت باشد در غیر این فیس گوگل برنامه را پذیرش نمی نماید. در‌این در بین در شرایطی‌که نرم افزار اختلال فنی داشته باشد، در زمان آپلود فولدر گوگل آن را پذیرش نمی نماید. پس دقت نمایید که مسلما این موار را طبق مقررات گوگل به دست ما برسانید.

برای دارای اعتبار شدن نرم افزار خویش همین هم اکنون مبادرت به تکثیر در گوگل پلی فرمایید!

هزینه و دوره تکثیر نرم افزار در گوگل پلی
درخصوص عصر نشر برنامه در گوگل پلی، تنها چندین ساعت کافی میباشد! یعنی نرم افزار در کمتر از 24 ساعت منتشر می‌شود. بدین نکته دقت فرمائید که لازمه ی نصب تضمینی گوگل، ادموب و ASO منتشر شدن برنامه در گوگل پلی هست. اپلیکیشنی که بوسیله ما در گوگل پلی منتشر می توان به فیس مستمر و مستمر در برند جهانی پلی استور می‌ماند. هزینه تکثیر 200 هزارتومان و به طور یک توشه پرداخت می‌باشد. مرزوبوم هاستینگ نشر برنامه در گوگل پلی را به طور کامل تضمینی انجام می‌دهد.

تکثیر برنامه ها در پلی استور گوگل به دو چهره انجام می‌شود. شرایط نخستین بدون‌پول میباشد؛ یعنی برای دانلود و نصب نرم افزار نیازی به پرداخت هزینه از طرف استفاده کننده نمیباشد البته در شرایط دوم که مبلغی می‌باشد استفاده کننده برای دانلود و نصب برنامه بر روی موبایل بدون چاره به پرداخت پولی است. یادتان باشد که در‌حالتی که طرحی به طور بدون پول منتشر فرمایید دیپر نمی توانید آن را به طور مبلغی تبدیل نمایید ولی وضعیت برعکس آن موجود است. کشور هاستینگ آیتم ی مطمئنی برای تکثیر برنامه در گوگل پلی می‌باشد. اعتنا داشته باشید که چنانچه حساب گزینه تایید گوگل نباشد نرم افزار شما در پلی استور منتشر نخواهد شد.

لازمه ی اصلی نشر برنامه در پلی استور داشتن حساب دولوپری گوگل هست. خرید حساب دولوپری گوگل دارنده دردسر می‌باشد. در حالتی که قصد خرید حساب دارید کمپانی مرزو بوم هاستینگ کارکشته به تنظیم ی آن میباشد. کافی میباشد یک جیمیل نپخته در دست ما بگذارید. در کمتر از 1 هفته حساب تماما وری فای گردیده به شما تحویل داده می گردد.

برای اطلاع ظریف و مشورت بدون پول با ما رابطه بگیرید.

بازدید : 2
سه شنبه 10 تير 1399 زمان : 18:13


انتقال اطلاعات و جابجایی نرم افزار در اندروید بسیار شل میباشد. صرفا کافی میباشد بر روی یک جعبه سبز رنگ کلیک فرمایید تا پوشه APK به طور خود کار دانلود و نصب شود. ولی این انتقال شل اطلاعات، ریسک هجوم بدافزار ها به دستگاه شمارا تا حد متعددی ارتقاء خواهد بخشید.

از نگاه داشتن مغازه های جایگزین، اندروید بسیار دست و دل گشوده میباشد و اذن داده تا یک‌سری آبادی دکان نرم افزار محصولاتش را برای عرضه قرار دهند.

البته در طرف مقابل اَپل به طور کاملً با این سیاست مخالف میباشد و به وجود فروشگاهی غیر از اَپ استور برای عرضه ی محصولاتش اعتقادی ندارد.

در حالتی‌که دوست دارید درباره ی تعیین نرم افزار آزادی کار متعددی داشته باشید و افزون بر آن نرم افزار هایتان را ریلکس خیس جابجا فرمایید؛ تعیین شما دربین اندروید و IOS تماماً بدیهی میباشد.

شارژ و قدمت باتری
یکی‌از اصلی ترین باگ هایی که دارندگان موبایل های هوشمند با آن دست و پنجه قابل انعطاف می نمایند؛ قدمت باتری و دوره مراقبت شارژ بوسیله آنان میباشد.

دستگاه های اندروید و IOS از دید دشوار افزاری و قابل انعطاف افزاری دارنده تفاوت های متعددی می باشند؛ به همین ادله دشوار میباشد بتوان این دو را برای ارتفاع قدمت باتریشان مقایسه کرد.

راجع‌به تلفن همراه های کمپانی اپل می اقتدار اذعان کرد که آنها به نحوی پباده سازی گردیده اند که حداکثر قدرت باتری را از آن استخراج نمایند.

این در حالی میباشد که می قدرت تلفن همراه طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد های اندرویدی با مصرف باصرفه خیس و اصطلاحاً “شارژ نگه دار خیس” تهیه و تنظیم کرد.

یکی‌از دیگر از پارامترهایی که سبب میگردد شارژ باتری تلفن همراه دیرتر به اتمام برسد؛ وجود برنامه های Battery Power Saver میباشد.

این برنامه ها پیکربندی موبایل شمارا به نحوی تهیه میکنند که مصرف شارژ باتری را به دستکم می‌رسانند.

این قابلیت و امکان را هر دو سیستم ادله دارا‌هستند اما تفاوت اصلی در آن میباشد که موبایل های اندرویدی دارنده پیکربندی توسعه یافته تری دراین مورد میباشند.

تا چندین سال پیش تلفن همراه های اندرویدی فقط دستگاه هایی بودند که قابلیت و امکان شارژ سریع را داشتند. ولی با وارد شدن iphone 8 , iphone 8 plus و iphone X سلطنت اندروید در‌این حوزه به انتها رسید.

این سه تلفن همراه اپل با داشتن امکان شارژ سریع (Fast Charging) توانستد خویش را تا حد متعددی در دل طرف داران تلفن همراه های اَپل جا نمایند.

ولی نبود شارژر هایی با قابلیت و امکان شارژ سریع به همدم این سه موبایل، عملاً این قابلیت و امکان را بیهوده نموده است. در صورتیکه که در موبایل های اندرویدی همواره یک شارژر Fast Charge به هم پا تلفن همراه در باطن باکس موجود هست.

بازدید : 7
دوشنبه 9 تير 1399 زمان : 11:24

هریک از تلفن همراه های هوشمند از یکی‌از سیستم ادله های اندروید، iOS، ویندوز، بلک بری و غیره پشتیبانی می نمایند و نرم افزار شما بایستی امکان اجرا در هر مورد از این سیستم دست اندرکاران را داشته باشد. البته خبر خوب اینکه بیش تر از ۹۹ درصد تلفن همراه های هوشمند در جهان دارنده یکی‌از سیستم ادله های اندروید یا این که iOS پشتیبانی میکنند.

در واقع ۸۶ درصد موبایل های هوشمند در جهان دارنده سیستم ادله اندروید و ۱۳ درصد موبایل های هوشمند دارنده سیستم ادله iOS میباشند.

در ظاهر واضح میباشد که برای استارت تولید نرم افزار خودمان بهتر میباشد از یک نرم افزار اندرویدی آغاز کنیم البته شتاب نکنید.

برای تصمیم گیری بهتر در رابطه ایجاد نرم افزار طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد اندروید یا این که iOS، کارداران بخش اعظمی را می قدرت در لحاظ گرفت. اینکه مخاطبین شما چه اشخاصی میباشند، چه ترجیحاتی دارا‌هستند، در چه حوزه‌ جغرافیایی معاش میکنند و دوره و دارایی شما چقدر میباشد.

با اینکه همان طور که گفتیم، کلاً نرم افزار اندروید سهم بازار بیشتری را به خویش اختصاص داده میباشد، یوزرها iOS در کل پرداخت های بیشتری در نرم افزار داشته اند (اپ استور اپل در کل دو برابر گوگل پلی درآمد دارااست).

همینطور در لحاظ داشته باشید بسته به حیطه جغرافیایی که مخاطبین و مشتریان بالقوه شما حضور دارا‌هستند، ممکن میباشد نرم افزار iOS ضریب نفوذ بیشتری داشته باشد.

در حالتی که بازار انگیزه شما، باطن جمهوری اسلامی ایران میباشد، ضریب نفوذ اندروید در جمهوری اسلامی ایران بسیار بیش تر از iOS میباشد. ولی در شرایطی‌که بازار انگیزه و مشتریان بالقوه شما در آمریکای شمالی، استرالیا یا این که اروپای غربی حضور دارا هستند، شاید بهتر باشد با نرم افزار iOS فعالیت را استارت فرمایید.

سهم بازار نرم افزار اندروید

منشا عکس: AndroidPub

همینطور اعتنا فرمایید که :

(در صورتی‌که قصد به مطالعه اضافه دارید، لینک و پیوند نوشته‌علمی انگلیسی منشاء هرکدام از آمار پایین در آرم + مقابل آن درج شده‌است)

یوزرها iOS ثروتمندتر می‌باشند و بطور میانگین ۴۰ درصد طولانی تر از یوزرها اندروید درآمد دارا‌هستند. (+) پس در شرایطی‌که فروشنده تولید ها گران قیمت و لاکچری برای قشر مرفه جامعه میباشید، شاید نرم افزار iOS تعیین مطلوب تری برای استارت عمل باشد.
یوزرها iOS برنا خیس می‌باشند و اکثر وقت ها در برهه زمانی سنی ۱۸ تا ۲۴ سال قرار دارا هستند.
یوزرها iOS با احتمال بیشتری دارنده تحصیلات عالیه می‌باشند. (+)
یوزرها iOS معمولا در شغل های ماهر و مدیریتی اشتغال دارا هستند.
یوزرها iOS معمولا دوره بیشتری را در گوشی و نرم افزار های آن میگذرانند. (+)
یوزرها iOS با احتمال بیشتری از روش نرم افزار خرید می‌نمایند. (+)
اما هریک از پلتفرم ها را که گزینش فرمائید، همینکه تعداد شالوده ای از یوزرها را گردآوری کردید، یوزرها پلتفرم دیگری آغاز می‌نمایند به درخواست ورژن اختصاصی خودشان. این علامت ای میباشد که عصر ایجاد نرم افزار بر مبنا پلتفرم دیگر فرا رسیده میباشد.

ولی خبر خوب اینکه مجموعه برنامه نویسی ما در کمپانی پروگرمینگ از طریق های cross-platform برای ایجاد نرم افزار به کارگیری می‌نمایند که هزینه و عصر بسط نرم افزار در پلتفرم های متفاوت (اندروید، iOS و اینترنت) را به معیار قابل توجهی کاهش میدهد. در طریق های مولتی پلتفرم دیگر نیازی به برنامه نویسی غیر وابسته برای هر پلتفرم وجود ندارد. مشتریان ما دیگر گرفتاری تعیین پلتفرم مطلوب برای آغاز را ندارند و ما ریسک این امتحان و اشتباه را برایشان به صفر میرسانیم.

نحوه های تولید نرم افزار

بازدید : 5
يکشنبه 8 تير 1399 زمان : 22:21

طراحي اپليكيشن آمورشي در مشهد ۴- قابلیت و امکان دسترسی آفلاین و آنلاین
اگرچه نرم افزار ها برای انجام اغلب کارهایشان ممکن میباشد به اتصال اینترنتی نیاز داشته باشند، همچنان میتوانند محتوا و کارکردهای اصلی را در وضعیت آفلاین به یوزرها ارائه نمایند.

با یک تپ معمولی رو ورقه اکران موبایل، قابلیت دسترسی آنی به داده ها داخل نرم افزار موجود است. این را مقایسه نمائید با تارنما که استفاده کننده باید Aبه وب متصل باشد، مرورگر را گشوده نماید، روی نوار نشانی کلیک نماید، نشانی وبسایت ما را فارغ از نادرست تایپ نماید و یک‌سری ثانیه شکیبایی نماید تا داده ها تارنما از سرور به تلفن همراه وی منتقل شوند. اکنون در‌حالتی که وی از یک متن یا این که فولدر

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد ویدیویی را بپسندد و بخواهد آن را بعدا مجددا مشاهده نماید، چه کارهایی می بایست انجام دهد؟

مجددا نمونه نرم افزار بانکی را در نظر بگیرید. این نرم افزار می تواند امکاناتی مثل احتساب مالیات، انتخاب مبلغ وام و قسط ها و ارائه محتوای آموزشی را در وضعیت آفلاین ارائه دهد.

۵- آزادی در پباده سازی
با همگی پیشرفت هایی که در طراحی وب انجام یافته میباشد، سایت ها برای انجام اکثری از کارهایشان به مرورگر تلفن همراه متعلق می‌باشند. این سایت ها برای فعالیت کردن به دکمه های مرورگر مثل دکمه بازگشت، دکمه رفرش و نوار نشانی متعلق می‌باشند.

نرم افزار های تلفن همراه چنین محدودیت هایی ندارند و میتوانند کارکردهای متنوعی را بکار بگیرند بعنوان نمونه موقعیت های اشاره: tap, swipe, drag, pinch, hold

۶- سرعت بیش تر
نرم افزار ها معمولا ۱٫۵ برابر سریع خیس از سایت ها هستند. نرم افزار ها داده را در یاد موبایل ذخیره مینمایند و لذا در کسری از ثانیه می‌توانند آن دیتا را فراخوانی نمایند. اما در تارنما ها، اطلاعات باید از سرورها استخراج شوند که ممکن میباشد از تعدادی ثانیه تا یک سری دقیقه بر حسب سرعت کانال و اندازه اطلاعات ارتفاع بکشد.

۷- برندینگ
نرم افزار تلفن همراه می‌تواند سفیر مارک شما باشد.

هر نرم افزار موبایلی بر حسب مارک کمپانی پباده سازی می‌گردد و شما میتوانید ظواهر نرم افزار خودتان را بر حسب دیده اندازی که برای کمپانی خودتان در لحاظ گرفته اید، پباده سازی کنید.

وقتی که کمپانی شما از تکنولوژی های روز مثل نرم افزار تلفن همراه به کار گیری میکند، ناخودآگاه این حس را به مشتریانتان می‌دهد که شما یک کمپانی بروز، خلق کننده و نوآور می‌باشید.

نرم افزار شما مانند نیروی فروشی است که ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته را عمل می نماید.

بازدید : 4
دوشنبه 26 اسفند 1398 زمان : 18:06


درین نوشته‌علمی به ایجاد و پباده سازی نرم افزار در کشور ایران خوا هیم پرداخت. بعد از اینکه تکنولوژی در تمام قسمت های معاش های مدرن وارد شد و وب به یکی تجهیزات جدانشدنی و مهم برای تمامی اشخاص و خانواده ها تبدیل شد، تلفن همراه های هوشمند نیز تحت عنوان یک کدام از ابزارهای کارآمد در انجام کارها روزمره شناخته می گردد. درواقع اضافه مردم علاقمند میباشند که کارها روزمره خویش را از روش نصب نرم افزار های متفاوت بر روی موبایل خویش، با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهند. در تمامی ی نقاط مرز و بوم موسسات و تیم های مختلفی به پباده سازی و ایجاد نرم افزار های موبایلی درگیر میباشند. اپ ساز نیز با یاری یک گروه ماهر و با انگیزه پیشرفت کسب و شغل های متفاوت، ایجاد نرم افزار طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد در تبریز و بقیه شهر های جمهوری اسلامی ایران را به خیر و خوبی جهت سود مندی یوزرها پباده سازی و اجرا می فرمایید.

گر چه محل کار مرکزی کمپانی اپ ساز در شیراز ساکن میباشد و یک دفتر کار فروش نیز در تهران مستقر میباشد البته عمل های ما محدود به شهر شیراز نمیشود و با دقت به تجارب این موسسه در تولید اشکال نرم افزار، این قابلیت و امکان موجود است که سفارشات ایجاد برنامه های متنوع موبایلی را از سراسر جمهوری اسلامی ایران اخذ و شایسته ترین سرویس ها را دراین مورد به آنان ارائه نماییم. یک کدام از شهرهای مهم جمهوری اسلامی ایران که مسئله به کارگیری از نرم افزار های موبایلی را به شکلی بسیار گسترده داراست، شهر تبریز میباشد.

آیا پباده سازی نرم افزار در تبریز برد آمیز میباشد؟
تبریز از شهرهای خوشگل و ایران بزرگ میباشد که با برخورداری از جاذبه های توریسم و رونق صنعت های گوناگون، از شهرهایی به حساب آورده می شود که بستر ساز برد سرویس ها و شغل ها متعدد میباشد. از این رو و با دقت به اینکه تبریز شهری در حالا پیشرفت به حساب آورده می شود و جمعیت مردم و گردشگران آن همواره در حالا ارتقاء میباشد می شود به گنجایش بالای آن برای ایجاد و استعمال از نرم افزار های گوناگون موبایلی در‌این شهر خوشبین بود.

شایسته ترین نرم افزار ها برای تبریز کدامند؟
پباده سازی نرم افزار های مرتبط با بنگاه های معاملات املاک
پباده سازی نرم افزار رزرواسیون هتل
پباده سازی نرم افزار معامله خودرو
پباده سازی نرم افزار برای کلینیک های زیبایی و درمانی تبریز
پباده سازی نرم افزار های خبری
پباده سازی نرم افزار های فروشگاهی
پباده سازی نرم افزار فست فود و تنظیم طعام در تبریز
پباده سازی نرم افزار برای رستوران و پیشنهاد طعام به طور آنلاین
پباده سازی نرم افزار های فروش آنلاین
پباده سازی نرم افزار های بازی و سرگرمی
پباده سازی نرم افزار خزانه اطلاعاتی
پباده سازی نرم افزار های گوناگون با اعتنا به نیاز و خواست مشتری

بازدید : 2
يکشنبه 25 اسفند 1398 زمان : 10:46


ابزارهای دوستداشتنی برای ایجاد اپ های هیبریدی

از آنجایی که اپ های Native برای IOS و اندروید ایده آل هستند و برای پلتفرم یگانه بهینه شدند, تکنولوژِی های اپ های هیبریدی درحال گسترش اند و این منجر میشه یک گزینه قابل اعتماد و مناسب در هزینه و زمانه برای توسعه و گسترش دهندگان اپ تلفن همراه باشه.

نرم افزار آموزشی طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد

فریمورک های اپ های هیبریدی گوشی کار رو شل و ول تر کردند, اون ها دربرگیرنده کتابخانه هایی از کد, API ها و ویژگی های دیگری هستند که تخت گاز و راحتی کدنویسی شما امداد می کنند.

فریمورک هایی برپایه Html, JavaScript و CSS وجود دارند که درحقیقت کد رو به Native تبدیل می‌کنند.

بعضا از ابزارهای محبوب برپایه وب برای اپ های هیبریدی

۱) PhoneGap یا Apache Cordova : یک فریمورک برپایه وب و پلترم توسعه و گسترش که بهمراه API های جاوا اسکریپت آمده و به اپ هیبریدی شما اجازه میده که در سطح دستگاه به API های طاقت فرسا افزاری مثل دوربین, ویبره, تاچ اسکرین و ... دسترسی داشته باشید.

۲) Ionic Framework : یک فریمورک رایگان و متن باز دیگه که برپایه وب می باشد و مزایای کامپوننت های بوت استرپ ۳ و AngularJS رو داره. این فریمورک دقیقا برای بسط ی اپ های هیبریدی طراحی شده, از Html, CSS و جاوا اسکریپت به کار گیری میکنه, تعداد زیادی ابزار و پلاگین داره و بسیار عادی و سریع برای یادگیری میباشد.

۳) Sencha Touch ۲ : یک پلتفرم توانا و سطح بالاست که از HTML ۵ و JavaScript و فریمورک ExtJS برای ایجاد اپ های هیبریدی که بسیار شبیه Native میباشند به کارگیری می کنه. از مزایای دیگه ی اون میشه به عکس العمل گرا بودن UI, شی گراء بودن و سیرتکامل MVC اون نام برد.

وب اپلیکیشن ها (Web View)
در وب اپلیکیشن محتوا از اهمیت کمتری نسبت به سایت برخوردار است. برای طراحی وب سایت اپلیکیشن مجموعه ای از نقش ها ، عملکردها ، عمل گرها و روال ها مورد مطالعه قرار می گیرد و وب اپلیکیشن بر مبنای نیاز مشتری تولید و در فضای وب به اشتراک گذارده می شود.

از آن جا که پروسه فعالیت طراحی وب سایت اپلیکیشن نیازمند گذراندن وقت و مطالعات بیشتری است هزینه ایجاد وب اپلیکیشن نسبت به وبسایت اضافه خواهد بود.

وب اپلیکیشن برای کاربر شخصی سازی شده و ضمن بررسی نیاز های هر مخاطب هر آنچه را که او نیاز دارد برایش به نمایش می گذارد. از این رو می قدرت ذکر کرد وب اپلیکیشن در مقایسه با وب سایت با هوشمندی بیشتری فعالیت مینماید.

بازدید : 2
شنبه 24 اسفند 1398 زمان : 10:40

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد
پباده سازی رابط کاربری یا این که پباده سازی UI یکی مهم‌ترین کارهایی است که در ساخت وب سایت و پباده سازی نرم افزار های گوشی بایستی بهش اعتنا ویژه ای بشه. همانطور که در پباده سازی رابط کاربری تارنما ها، عدم دقت به قانون ها و نکات مهم آن سبب به ناکامی در جذب استفاده کننده خواهد شد، در پباده سازی نرم افزار نیز به همین چهره خواهد بود. به همین خیال در‌این مقاله قصد داریم نکات مهمی که در پباده سازی رابط کاربری (UI) نرم افزار های اندروید رعایت کنین رو معرفی کنیم. با دقیق گرافیک یاور باشین.

پباده سازی رابط کاربری یا این که User Interface، به تمام جنبه های بصری مو جود در ساخت وب سایت یا این که اپلیکشن گفته میشه که با رنگ، فونت و تایپوگرافی ها رمز و عمل داره. هنگامی در ساخت وب سایت یا این که نرم افزار تصمیم گرفته میشه که یک دکمه یا این که آیکن قرار داده بشه، با پباده سازی UI میباشد که رنگ و فونت و صورت اون معین میشه. سود ای که از پباده سازی رابط کاربری مد لحاظ می باشد، ظواهر قشنگ و کاربرپسند از وبسایت یا این که نرم افزار خواهد بود.

آشنایی بدون نقص استفاده کننده برای پباده سازی رابط کاربری بهتر
پیشین از استارت به عمل پباده سازی رابط کاربری، تلاش نمائید دوره متعددی رو برای آشنایی مخاطب اختصاص به‌این. آشنایی خصوصیت های شخصیتی، مجموعه سنی و جنسیت مخاطب و فرهنگ وتمدن کسانی که قرار می باشد در غایت از نرم افزار به کار گیری کنن، میتونه به طراح رابط کاربری یاری کنه تا شل خیس رنگ، فونت و بقیه عنصرها مو جود در رابط کاربری رو گزینش کنه. هر اندازه در بالا استارت روند پباده سازی رابط کاربری وقت بیشتری برای آشنایی مخاطب اختصاص به‌این، پس از اتمام عمل دیگه نیازی وجود ندارد طرح رو تغییر‌و تحول به این.

تعیین آیکن منحصربه‌فرد، گامی مهم در پباده سازی رابط کاربری پیروز
یک کدام از کارهایی که یک طراح رابط کاربری بایستی در تمام پروسه عمل در حیث داشته باشه، خروجی تماما مخصوص و در عین اکنون قشنگ و کاربرپسند می‌باشد. اگه با توجه به رابط کاربری فیسبوک و گوگل نگاه کنین، تماما متوجه خواهید شد که تارنما ها و نرم افزار های دارای اعتبار از ایکن های اختصاصی به کار گیری میکنن. در پباده سازی رابط کاربری نرم افزار های اندروید بایستی عملکرد کنین از آیکن با صورت های اختصاصی با رنگ و متناسب با اسم و لوگوی مارک و اسم تجاری تون استعمال کنین. پباده سازی رابط کاربری بایستی به طوری باشه که استفاده کننده با اولی نگاه به اون، اسم برندتون رو بخاطر بیاره.

مینیمال رو در پباده سازی رابط کاربری از دست ندین
یکی‌از شایسته ترین کارهایی که میشه برای پباده سازی رابط کاربری نرم افزار اندروید بهره مند شد، آسانی در عین زیبایی می‌باشد. روی آوردن به پباده سازی رابط کاربری مینیمال، سبب ساز میشه مخاطب براحتی با حالت کلی سیستم و app آشنا بشه و در رابطه برقرار کردن با قسمت های گوناگون اون با اختلال خاصی مواجه نشه.

بازدید : 6
چهارشنبه 21 اسفند 1398 زمان : 11:21

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد

می‌توانید با منفعت گیری از خدمت های ویژه یک دست سازی رستوران ها، غذای مد لحاظ خویش را به سادگی پیشنهاد دهید.

همینطور در منطقه ی معرفی غذاخوری ها و یا این که کافه های دارای اسم و رسم، نرم افزار های بخش اعظمی معرفی شده‌است.

یادگرفتن
فراگیری مدام از اساسی ترین دلواپسی های بشر به شمار میرفته. با وجود نرم افزار های تلفن همراه، یادگرفتن و یادگیری هم ریلکس خیس از مدام گردیده. تمامی ی برنامه های پیوسته به یادگیری درین نوع جای می گیرند.

Application ها منطقه فایده گیری از راه‌های جدید و خلاقانه در فراگیری را فراهم کرده اند.

فراگیری کنکور، بانکداری، ضابطه، احکام آئین، برنامه نویسی، گویش های گوناگون، خردسالان، خودرو ها و…

ابزار ها
میتوان اعلام کرد پرکاربرد ترین نرم افزار های عرضه گردیده برای دستگاه های تلفن همراه در‌این نوع جای می گیرند.

بیش تر اپلیکیشن های این جور بضاعت و توان نو ای به موبایل بیش تر مینمایند.

ابزار ها از توان های مو جود در تلفن همراه منفعت گیری می‌کنند تا شغل های آیتم احتیاج ما انجام شوند.

ماشین اکانت، لامپ قوه، روزنگار، تبدیل واحد، رکوردر، بارکد خوان، قطب نما تمامی از ابزار ها میباشند.

ارتباطی
تلفن و تلفن همراه های هوشمند ابزار های ارتباطی می‌باشند.

می‌توانیم با آن ها تماس بگیریم و یا این که در چهارچوب های گوناگون، پیام های تصویری و متنی برای دوستانمان ارسال کنیم.

از این جهت نرم افزار های ارتباطی مثل پیام رسان ها و تماس گیرنده ها قیمت خیلی متعددی دارا‌هستند.

بعضی از شبکه‌های‌مردمی که سرویس ها تماس و پیام را در بستر وب هم عرضه می‌دهند در‌این مدل جای دارا هستند.

خبرها و نشریات
زمانی که هر روز برای خرید خبر نامه تا دکه ی خبر نامه فروشی میرفتیم سپری شده‌است.

با فایده گیری از نرم افزار های قدرتمند خبری می‌توانید در هر لحظه از تمامی ی خبر ها مهم روز با خبر گردید.

برخی از این اپلیکیشن ها تجهیزات اکران دادن خبر ها از یک‌سری منابع مختلف را دارا هستند.

شبکه‌های‌اجتماعی
در شبکه‌های‌اجتماعی کاربران می‌توانند با تولید اکانت کاربری، با مردم در رابطه باشند. می توانند پیام ارسال نمایند و روزمرگی های معاش خویش را به اشتراک بگذارند.

شبکه های عمومی به شدت پرطرفدار می‌باشند. از مثال ی شبکه‌های‌اجتماعی که در کشور ایران می‌شناسیم میتوان به تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک اشاره کنیم.

شبکه های عمومی اکثری تا فعلا ساخت گردیده که طریق تلاش آن ها با همدیگر متمایز می‌باشد. مثلا در اینستاگرام پست های تصویری به اشتراک گذارده می شود.

برخی از آنان هم ویژه افراد خاصی می باشند. مثلا کانال ی ۵۰۰Px منحصر عکاسان ماهر است.

فیلم و عکس
تماشا و درج عکس و فیلم از سرگرمی های روزانه ی تمامی ی یوزرهای تلفن همراه محیوب می‌شود.

با قادر خیس شدن دوربین تلفن همراه های هوشمند و بسط دشوار افزار آن ها، حالا میتوان اشکال عکس و فیلم را بر روی تلفن همراه ها روئت کرد.

حتی کاربران می توانند محتوای مولتی مدیا خویش را ادیت نمایند و به فیض ی دلخواه خویش برسند.

تعداد صفحات : 6

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 71
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 23
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 25
 • بازدید ماه : 36
 • بازدید سال : 84
 • بازدید کلی : 117
 • کدهای اختصاصی