close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
کسب درآمد اینترنتی
تبلیغات پاپ آپ
loading...
YourAds Here YourAds Here

مرجع مقالات رسمی it

بازدید : 4
دوشنبه 26 اسفند 1398 زمان : 18:06


درین نوشته‌علمی به ایجاد و پباده سازی نرم افزار در کشور ایران خوا هیم پرداخت. بعد از اینکه تکنولوژی در تمام قسمت های معاش های مدرن وارد شد و وب به یکی تجهیزات جدانشدنی و مهم برای تمامی اشخاص و خانواده ها تبدیل شد، تلفن همراه های هوشمند نیز تحت عنوان یک کدام از ابزارهای کارآمد در انجام کارها روزمره شناخته می گردد. درواقع اضافه مردم علاقمند میباشند که کارها روزمره خویش را از روش نصب نرم افزار های متفاوت بر روی موبایل خویش، با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهند. در تمامی ی نقاط مرز و بوم موسسات و تیم های مختلفی به پباده سازی و ایجاد نرم افزار های موبایلی درگیر میباشند. اپ ساز نیز با یاری یک گروه ماهر و با انگیزه پیشرفت کسب و شغل های متفاوت، ایجاد نرم افزار طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد در تبریز و بقیه شهر های جمهوری اسلامی ایران را به خیر و خوبی جهت سود مندی یوزرها پباده سازی و اجرا می فرمایید.

گر چه محل کار مرکزی کمپانی اپ ساز در شیراز ساکن میباشد و یک دفتر کار فروش نیز در تهران مستقر میباشد البته عمل های ما محدود به شهر شیراز نمیشود و با دقت به تجارب این موسسه در تولید اشکال نرم افزار، این قابلیت و امکان موجود است که سفارشات ایجاد برنامه های متنوع موبایلی را از سراسر جمهوری اسلامی ایران اخذ و شایسته ترین سرویس ها را دراین مورد به آنان ارائه نماییم. یک کدام از شهرهای مهم جمهوری اسلامی ایران که مسئله به کارگیری از نرم افزار های موبایلی را به شکلی بسیار گسترده داراست، شهر تبریز میباشد.

آیا پباده سازی نرم افزار در تبریز برد آمیز میباشد؟
تبریز از شهرهای خوشگل و ایران بزرگ میباشد که با برخورداری از جاذبه های توریسم و رونق صنعت های گوناگون، از شهرهایی به حساب آورده می شود که بستر ساز برد سرویس ها و شغل ها متعدد میباشد. از این رو و با دقت به اینکه تبریز شهری در حالا پیشرفت به حساب آورده می شود و جمعیت مردم و گردشگران آن همواره در حالا ارتقاء میباشد می شود به گنجایش بالای آن برای ایجاد و استعمال از نرم افزار های گوناگون موبایلی در‌این شهر خوشبین بود.

شایسته ترین نرم افزار ها برای تبریز کدامند؟
پباده سازی نرم افزار های مرتبط با بنگاه های معاملات املاک
پباده سازی نرم افزار رزرواسیون هتل
پباده سازی نرم افزار معامله خودرو
پباده سازی نرم افزار برای کلینیک های زیبایی و درمانی تبریز
پباده سازی نرم افزار های خبری
پباده سازی نرم افزار های فروشگاهی
پباده سازی نرم افزار فست فود و تنظیم طعام در تبریز
پباده سازی نرم افزار برای رستوران و پیشنهاد طعام به طور آنلاین
پباده سازی نرم افزار های فروش آنلاین
پباده سازی نرم افزار های بازی و سرگرمی
پباده سازی نرم افزار خزانه اطلاعاتی
پباده سازی نرم افزار های گوناگون با اعتنا به نیاز و خواست مشتری

بازدید : 3
يکشنبه 25 اسفند 1398 زمان : 10:46


ابزارهای دوستداشتنی برای ایجاد اپ های هیبریدی

از آنجایی که اپ های Native برای IOS و اندروید ایده آل هستند و برای پلتفرم یگانه بهینه شدند, تکنولوژِی های اپ های هیبریدی درحال گسترش اند و این منجر میشه یک گزینه قابل اعتماد و مناسب در هزینه و زمانه برای توسعه و گسترش دهندگان اپ تلفن همراه باشه.

نرم افزار آموزشی طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد

فریمورک های اپ های هیبریدی گوشی کار رو شل و ول تر کردند, اون ها دربرگیرنده کتابخانه هایی از کد, API ها و ویژگی های دیگری هستند که تخت گاز و راحتی کدنویسی شما امداد می کنند.

فریمورک هایی برپایه Html, JavaScript و CSS وجود دارند که درحقیقت کد رو به Native تبدیل می‌کنند.

بعضا از ابزارهای محبوب برپایه وب برای اپ های هیبریدی

۱) PhoneGap یا Apache Cordova : یک فریمورک برپایه وب و پلترم توسعه و گسترش که بهمراه API های جاوا اسکریپت آمده و به اپ هیبریدی شما اجازه میده که در سطح دستگاه به API های طاقت فرسا افزاری مثل دوربین, ویبره, تاچ اسکرین و ... دسترسی داشته باشید.

۲) Ionic Framework : یک فریمورک رایگان و متن باز دیگه که برپایه وب می باشد و مزایای کامپوننت های بوت استرپ ۳ و AngularJS رو داره. این فریمورک دقیقا برای بسط ی اپ های هیبریدی طراحی شده, از Html, CSS و جاوا اسکریپت به کار گیری میکنه, تعداد زیادی ابزار و پلاگین داره و بسیار عادی و سریع برای یادگیری میباشد.

۳) Sencha Touch ۲ : یک پلتفرم توانا و سطح بالاست که از HTML ۵ و JavaScript و فریمورک ExtJS برای ایجاد اپ های هیبریدی که بسیار شبیه Native میباشند به کارگیری می کنه. از مزایای دیگه ی اون میشه به عکس العمل گرا بودن UI, شی گراء بودن و سیرتکامل MVC اون نام برد.

وب اپلیکیشن ها (Web View)
در وب اپلیکیشن محتوا از اهمیت کمتری نسبت به سایت برخوردار است. برای طراحی وب سایت اپلیکیشن مجموعه ای از نقش ها ، عملکردها ، عمل گرها و روال ها مورد مطالعه قرار می گیرد و وب اپلیکیشن بر مبنای نیاز مشتری تولید و در فضای وب به اشتراک گذارده می شود.

از آن جا که پروسه فعالیت طراحی وب سایت اپلیکیشن نیازمند گذراندن وقت و مطالعات بیشتری است هزینه ایجاد وب اپلیکیشن نسبت به وبسایت اضافه خواهد بود.

وب اپلیکیشن برای کاربر شخصی سازی شده و ضمن بررسی نیاز های هر مخاطب هر آنچه را که او نیاز دارد برایش به نمایش می گذارد. از این رو می قدرت ذکر کرد وب اپلیکیشن در مقایسه با وب سایت با هوشمندی بیشتری فعالیت مینماید.

بازدید : 3
شنبه 24 اسفند 1398 زمان : 10:40

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد
پباده سازی رابط کاربری یا این که پباده سازی UI یکی مهم‌ترین کارهایی است که در ساخت وب سایت و پباده سازی نرم افزار های گوشی بایستی بهش اعتنا ویژه ای بشه. همانطور که در پباده سازی رابط کاربری تارنما ها، عدم دقت به قانون ها و نکات مهم آن سبب به ناکامی در جذب استفاده کننده خواهد شد، در پباده سازی نرم افزار نیز به همین چهره خواهد بود. به همین خیال در‌این مقاله قصد داریم نکات مهمی که در پباده سازی رابط کاربری (UI) نرم افزار های اندروید رعایت کنین رو معرفی کنیم. با دقیق گرافیک یاور باشین.

پباده سازی رابط کاربری یا این که User Interface، به تمام جنبه های بصری مو جود در ساخت وب سایت یا این که اپلیکشن گفته میشه که با رنگ، فونت و تایپوگرافی ها رمز و عمل داره. هنگامی در ساخت وب سایت یا این که نرم افزار تصمیم گرفته میشه که یک دکمه یا این که آیکن قرار داده بشه، با پباده سازی UI میباشد که رنگ و فونت و صورت اون معین میشه. سود ای که از پباده سازی رابط کاربری مد لحاظ می باشد، ظواهر قشنگ و کاربرپسند از وبسایت یا این که نرم افزار خواهد بود.

آشنایی بدون نقص استفاده کننده برای پباده سازی رابط کاربری بهتر
پیشین از استارت به عمل پباده سازی رابط کاربری، تلاش نمائید دوره متعددی رو برای آشنایی مخاطب اختصاص به‌این. آشنایی خصوصیت های شخصیتی، مجموعه سنی و جنسیت مخاطب و فرهنگ وتمدن کسانی که قرار می باشد در غایت از نرم افزار به کار گیری کنن، میتونه به طراح رابط کاربری یاری کنه تا شل خیس رنگ، فونت و بقیه عنصرها مو جود در رابط کاربری رو گزینش کنه. هر اندازه در بالا استارت روند پباده سازی رابط کاربری وقت بیشتری برای آشنایی مخاطب اختصاص به‌این، پس از اتمام عمل دیگه نیازی وجود ندارد طرح رو تغییر‌و تحول به این.

تعیین آیکن منحصربه‌فرد، گامی مهم در پباده سازی رابط کاربری پیروز
یک کدام از کارهایی که یک طراح رابط کاربری بایستی در تمام پروسه عمل در حیث داشته باشه، خروجی تماما مخصوص و در عین اکنون قشنگ و کاربرپسند می‌باشد. اگه با توجه به رابط کاربری فیسبوک و گوگل نگاه کنین، تماما متوجه خواهید شد که تارنما ها و نرم افزار های دارای اعتبار از ایکن های اختصاصی به کار گیری میکنن. در پباده سازی رابط کاربری نرم افزار های اندروید بایستی عملکرد کنین از آیکن با صورت های اختصاصی با رنگ و متناسب با اسم و لوگوی مارک و اسم تجاری تون استعمال کنین. پباده سازی رابط کاربری بایستی به طوری باشه که استفاده کننده با اولی نگاه به اون، اسم برندتون رو بخاطر بیاره.

مینیمال رو در پباده سازی رابط کاربری از دست ندین
یکی‌از شایسته ترین کارهایی که میشه برای پباده سازی رابط کاربری نرم افزار اندروید بهره مند شد، آسانی در عین زیبایی می‌باشد. روی آوردن به پباده سازی رابط کاربری مینیمال، سبب ساز میشه مخاطب براحتی با حالت کلی سیستم و app آشنا بشه و در رابطه برقرار کردن با قسمت های گوناگون اون با اختلال خاصی مواجه نشه.

بازدید : 6
چهارشنبه 21 اسفند 1398 زمان : 11:21

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد

می‌توانید با منفعت گیری از خدمت های ویژه یک دست سازی رستوران ها، غذای مد لحاظ خویش را به سادگی پیشنهاد دهید.

همینطور در منطقه ی معرفی غذاخوری ها و یا این که کافه های دارای اسم و رسم، نرم افزار های بخش اعظمی معرفی شده‌است.

یادگرفتن
فراگیری مدام از اساسی ترین دلواپسی های بشر به شمار میرفته. با وجود نرم افزار های تلفن همراه، یادگرفتن و یادگیری هم ریلکس خیس از مدام گردیده. تمامی ی برنامه های پیوسته به یادگیری درین نوع جای می گیرند.

Application ها منطقه فایده گیری از راه‌های جدید و خلاقانه در فراگیری را فراهم کرده اند.

فراگیری کنکور، بانکداری، ضابطه، احکام آئین، برنامه نویسی، گویش های گوناگون، خردسالان، خودرو ها و…

ابزار ها
میتوان اعلام کرد پرکاربرد ترین نرم افزار های عرضه گردیده برای دستگاه های تلفن همراه در‌این نوع جای می گیرند.

بیش تر اپلیکیشن های این جور بضاعت و توان نو ای به موبایل بیش تر مینمایند.

ابزار ها از توان های مو جود در تلفن همراه منفعت گیری می‌کنند تا شغل های آیتم احتیاج ما انجام شوند.

ماشین اکانت، لامپ قوه، روزنگار، تبدیل واحد، رکوردر، بارکد خوان، قطب نما تمامی از ابزار ها میباشند.

ارتباطی
تلفن و تلفن همراه های هوشمند ابزار های ارتباطی می‌باشند.

می‌توانیم با آن ها تماس بگیریم و یا این که در چهارچوب های گوناگون، پیام های تصویری و متنی برای دوستانمان ارسال کنیم.

از این جهت نرم افزار های ارتباطی مثل پیام رسان ها و تماس گیرنده ها قیمت خیلی متعددی دارا‌هستند.

بعضی از شبکه‌های‌مردمی که سرویس ها تماس و پیام را در بستر وب هم عرضه می‌دهند در‌این مدل جای دارا هستند.

خبرها و نشریات
زمانی که هر روز برای خرید خبر نامه تا دکه ی خبر نامه فروشی میرفتیم سپری شده‌است.

با فایده گیری از نرم افزار های قدرتمند خبری می‌توانید در هر لحظه از تمامی ی خبر ها مهم روز با خبر گردید.

برخی از این اپلیکیشن ها تجهیزات اکران دادن خبر ها از یک‌سری منابع مختلف را دارا هستند.

شبکه‌های‌اجتماعی
در شبکه‌های‌اجتماعی کاربران می‌توانند با تولید اکانت کاربری، با مردم در رابطه باشند. می توانند پیام ارسال نمایند و روزمرگی های معاش خویش را به اشتراک بگذارند.

شبکه های عمومی به شدت پرطرفدار می‌باشند. از مثال ی شبکه‌های‌اجتماعی که در کشور ایران می‌شناسیم میتوان به تلگرام، اینستاگرام و فیسبوک اشاره کنیم.

شبکه های عمومی اکثری تا فعلا ساخت گردیده که طریق تلاش آن ها با همدیگر متمایز می‌باشد. مثلا در اینستاگرام پست های تصویری به اشتراک گذارده می شود.

برخی از آنان هم ویژه افراد خاصی می باشند. مثلا کانال ی ۵۰۰Px منحصر عکاسان ماهر است.

فیلم و عکس
تماشا و درج عکس و فیلم از سرگرمی های روزانه ی تمامی ی یوزرهای تلفن همراه محیوب می‌شود.

با قادر خیس شدن دوربین تلفن همراه های هوشمند و بسط دشوار افزار آن ها، حالا میتوان اشکال عکس و فیلم را بر روی تلفن همراه ها روئت کرد.

حتی کاربران می توانند محتوای مولتی مدیا خویش را ادیت نمایند و به فیض ی دلخواه خویش برسند.

بازدید : 3
سه شنبه 20 اسفند 1398 زمان : 9:16

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد
معرفی نرم افزار کاربردی برای دانلود عکس و ویدئو

یبگشسنبکسیبمک درین مقاله سه نرم افزار کاربردی برای دانلود عکس و ویدئو معرفی گردیده که امیدوارم براتون اثر گذار و کارآمد باشه.

نرم افزار پرشین کلیپ
Persian video
این روزا خیلی از وبسایتای مهم دسترسی به ویدئو مثل یوتیوب فیلتره نرم افزار پرشین کلیپ یه اپلیکیشنه که قابلیت دسترسی به خیلی از ویدیوهای فارسی رو سوای نیاز به فیلترشکن مهیا کرده.منوی این اپ قسمتایی مثل جدیدترین ویدئو ها ، ویدیوهای داغ ، و یه نوع بندی داره که دربرگیرنده ویدیوهای خبری آموزشی و سرگرمی و... می‌باشد و قابلیت تماشای کلیه ویدیوهای فارسی زبانو سوای نیاز به فیلترشکن مهیا کرده.


نرم افزار نادر فاند
CamFind Visual Search Engine
شاید برای شماهم پیش اومده باشه که تصویری رو جایی ملاحظه کنید اما ندونید دارای ارتباط به چیه یا این که تصاویر شبیه اونو بخواید اما ندونید بایستی چی سرچ فرمائید.نرم افزار camfind به شما امداد میکنه تا بجای تایپ متن برای جست و جو عکس گزینه نظرتونو آپلود فرمائید و عکسها و مطالب شبیه اون عکس رو برای شما پیدا میکنه.


نرم افزار ویدئودر
Videoder
با ارتقا به کارگیری یوزرها از وب هم پا تماشای ویدیوهای آنلاین هم ارتقا پیدا کرده اما گهگاه ممکنه در زمان تماشای یک کلیپ بخواید اونو سیو فرمایید تا بعدا به طور آفلاین هم بتونید اونو مشاهده کنید.در تلفن همراه های اندروید دانلود کلیپ از وبسایتایی مثل یوتیوب عمل بی آلایش ای وجود ندارد اما نرم افزار ویدیودر این امکانو آماده کرده تا بتونید از اینستاگرام یوتیوب و .... ویدیوهای آیتم عشق و علاقه تونو دانلود نمایید.


تاپ ترین نرم افزار های سال 2018
مبتنی بر گزارش های دارای اعتبار در سال 2018 دانلود نرم افزار ها از سوی یوزرها با رویش 10 درصدی همپا بوده و به تعداد شایان توجه 113میلیارد توشه رسیده . همچینین پول در گردش در موضوع نرم افزار ها اضافه از 76 میلیارد دلار تقریب زده گردیده که‌این ترازو نسبت به سال 2017 حدود 20 درصد پرورش داشته میباشد، و مبنی بر تدبیرها در سال 2019 همچنان سیر افزایشی برای دانلود به معیار 122 میلیارد توشه در لحاظ گرفته شده‌است.
بیشترین تقاضا برای دانلود نرم افزار بازی ها می‌باشند. ولی واتس اپ در مقام اولی نرم افزار غیر بازی لبریز تقاضا در همین سال قرار گرفته میباشد .
درین تصویر لیست شایسته ترین نرم افزار ها در سال 2018 در قضیه های گوناگون را مشاهده میکنید.

بازدید : 10
دوشنبه 19 اسفند 1398 زمان : 11:07

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد
Deep Link چه میباشد ؟
کلاً میشه بیان کرد هنگامی شما قصد دارید یک نرم افزار یگانه رو نسبت به یک Url حساس فرمائید از Deep Link به کار گیری میشه. شما در صورتی روی یک پیوند از تارنما دیجی محصول کلیک فرمایید و یا این که یک پیوند از Google Play و یا این که کافه بازار میبینید که علاوه بر اینکه میتونید توی Url و باطن Browser پیوند رو گشوده نمایید میتونید از روش نرم افزار هم اون لینک و پیوند رو گشوده نمایید. برای این مراد به تصویر ذیل توجه نمایید.

در تصویر ذیل ما یک پیوند از تارنما دیجی مال رو نمونه زدیم و می‌بینید که هم میشه با Browser گشوده کرد و هم میشه با نرم افزار این پیوند رو گشوده کرد

همونطور که مشخصه برای مفتوح کردن این لینک و پیوند 2 شرایط تعیین داریم.

کاربردهای Deep Link
به طور کلی میتوان 3 وضعیت کلی رو برای Deep Link در حیث گرفت که به طور تحت است :

موقعی که یک دیالوگ گشوده گردیده و نرم افزار هایی که می‌توانند آن URI را هندل نمایند نشان داده می شود.
دوم موقعی استفاده کننده یک برنامه را تحت عنوان preferred گزینش کرد‌ه باشد.
و وضعیت سوم نیز موقعی که تنها یک برنامه برای هندل کردن آن Uri وجود داشته باشد (نمونه بی آلایش آن مرورگر موبایل میباشد که در حالتی‌که یکی‌از باشد از شما دیگر پرسیده نمیشود با کدام گشوده شود.)
به عنوان مثال هم میتونید به‌این لینک و پیوند مراجعه‌نمایید. در‌این لینک و پیوند هم توضیحات جامعی راجع‌به مضمون‌ Deep Link در اندروید بیان شده و هم یک نمونه عملی رو با زبانی بسیار بی آلایش انجام داده براتون.

مقایسه اندروید و زامارین
اینجانب سالها با هر 2 تکنولوژی یعنی اندروید و زامارین عمل کردم. توسعه و گسترش اپلیکیشن با اندروید استودیو در دست گرفتن بیشتری نسبت به زامارین داره. در اندروید استودیو دست شما برای کدنویسی خیلی بازه زمانی. یه محرمانه تفاوتهای دیگه ای هم دارن که به ترتیب میگم

اولیه این که لهجه برنامه نویسی اندروید استودیو java میباشد. جاوا هم تکنولوژی گوگل میباشد که مسلما توان بسیار بالایی داره.
دوم اینکه اخیرا لهجه kotlin هم طولانی تر گردیده که تجهیزات فوق العاده بالایی رو به برنامه نویس میده و اندروید استودیو برای اشخاصی که با گویش جاوا عمل کردند خیلی راحتر و بهتر میباشد .
کسانی که از زامارین به کارگیری می‌کنند یا این که می خوان نرم افزار هایی با زامارین بنویسن می بایست به لهجه سی شارپ اشراف بالایی داشته باشند و کد نویسی سی شارپ به آسانی جاوا وجود ندارد
در اندروید استودیو ما علاوه بر اینکه از گویش جاوا و کاتلین به کارگیری می‌کنیم می تونیم engine بازی خودمون رو با c++ هم بنویسیم. یعنی قابلیت و امکان فعالیت با گویش کارکشته c++ هم وجود داره.
در صورتیکه بخوام از مزایای زامارین هم بگم زامارین خیلی سبکه برای کسانی که سیستم بسیار کار کشته ای ندارند می‌توانند از زامارین به کار گیری نمایند و همان گونه که اگه آزمایش کرده باشید اندروید استودیو یه خرده سنگین میباشد.
و نکته بعد از آن که می تونیم توی زامارین از جاوا نیز استعمال کنیم اما یه خرده به کار گیری از آن ایراد میباشد.
البته برای هر کس تعدادی سال سی شارپ عمل نموده است و می خواهد برنامه نویسی سمت گوشی را فعالیت نماید سفارش اینجانب به کارگیری از اندروید استودیو میباشد.

بازدید : 5
شنبه 17 اسفند 1398 زمان : 9:58

طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد

دستیابی به مشتریان طولانی تر از مهم‌ترین مزایای ایجاد نرم افزار
توسعه و گسترش یک نرم افزار گوشی در مقایسه با وبسایت موجب جذب مشتریان بیشتری می‌گردد.

امروزه جستجوی تلفن همراه مخصوصا بین قشر برنا بسیار رایج شده‌است.

مشتریان کنونی با سخن از شما با دوستان عزیز خویش موجب توسعه کسب و عمل شما گشته و از این شیوه اشخاص و مشتریان تازه، شمارا با یک جستجوی معمولی مییابند.

علاوه بر این ترکیب نرم افزار به شبکه های عمومی منجر بسط دامنه و موفقیت کاری شما می‌گردد.

محصول ها و سرویس ها خویش را به اکران بگذارید
شما می‌توانید از نرم افزار تحت عنوان ابزاری برای اکران محصول ها و سرویس ها خویش به کار گیری نمائید.

کاربرانی که نرم افزار شمارا مشاهده می‌کنند در آینده به نرم افزار شما دسترسی خواهند داشت.

هر توشه با ارائه یک کالا تازه شما میتوانید نرم افزار را نیز آپ تو دیت رسانی کرده و با ارائه پیشنهادات و تخفیف ها مشتریان خویش را تشویق به به کار گیری از نرم افزار و تعریف‌و‌تمجید آن فرمائید.

شرکت کردن با بقیه سرویس ها
همیاری با موسسه ها شبیه، به شما امداد می‌نماید از پیروزی آن‌ها نیز فایده مند شوید، این عمل مشتریانی بیشتری برای شما به ارمغان میاورد.

با تهیه و تنظیم یک لیست از دیگر موسسه ها و پیوستن به آنان، یک برنامه برای رد و بدل کردن تبلیغات بین خویش صورت دهید، با این فعالیت منفعت عاید هر دو طرف می‌گردد و به سود مشترک می انجامد.

وبسایت های تلفن همراه پسند
برای موسسه ها که هنوز هم چندان عشق مند به ایجاد نرم افزار منقطع نیستند، طراحی وب هایی که برای اکران در تلفن همراه به خیر و خوبی پباده سازی گردیده، میتواند جایگزین نیکی باشد که با میزان دارایی آن‌ها نیز منطبق خواهد داشت.

با یک کاوش می‌توانید تارنما هایی را که‌این فعالیت را به ازای اخذ پولی ناچیز انجام می‌دهند بیابید.

انگیزه تعامل با استفاده کننده و بهبود سوابق یوزرها میباشد که باعث به جذب مشتری می‌شود.

بازدید : 2
چهارشنبه 14 اسفند 1398 زمان : 10:21

طراحي اپليكيشن آموزشي در مشهد

2. به کار گیری از صرفا مغازه Google Play

همان گونه که شما کلیه مطلع میباشند، دکان بازی میباشد به خصوص برای اپلیکیشن آندروید پباده سازی شده‌است و فقط دربردارنده اعتماد و اپلیکیشن امن میباشد. این میباشد که اکثر زمان ها تحت عنوان "بازار آندروید" شناخته شده‌است به جهت آن میباشد با گونه های گوناگون اپلیکیشن های مالامال گردیده را با لحن محکمی تمام نیازهای شمارا به گونه ای که شما لازم وجود ندارد که به توکل بر دیگر منابع فرد ثالث برای خرید / نصب اپلیکیشن.

3. کوه کارت SD خویش را

معالجه دیگر برای آندروید برنامه نادرست نصب نشده میباشد مطمئن گردید که کارت SD قرار داده گردیده در دستگاه شما میباشد غیر قابل دسترس میباشد.

برای باز‌بینی به عبارتی:

نخستین، دستگاه خویش را جدا را از کامپیوتر خویش و آن‌گاه بازدید "پیکربندی" را بر روی آندروید خویش را و "ذخیره سازی" تعیین از مورد های که appear.Finally، بر روی "کوه کارت SD" در روی ورقه اکران ذخیره سازی داده ها.

شما حالا می‌توانید دستگاه خویش را راه‌اندازی دوباره فرمایید و عملکرد نمایید برای نصب برنامه اکنون، آن را می بایست فعالیت می‌نمایند!

4. را تعیین نمائید محل برنامه عاقلانه

بهتر میباشد برای با محل برنامه را بازنویسی نکنید و اذن دهید اپلیکیشن تصمیم گیری که در آن نیاز به قرار داده می‌گردد. تا آنجا که ممکن میباشد، اذن دهید که اپلیکیشن در خاطر داخلی دستگاه خویش را داشته باشد.

کارت SD 5. فرمت

اقبال کارت SD خویش را وخیم بودن بسیار بالا میباشد. شما می‌توانید آن هر دو فرمت در حالی که آن را در دستگاه خویش یا این که از بیرون میباشد.

اکنون به تزکیه کارت SD خویش را، به آسانی بازدید "پیکربندی" و "ذخیره سازی" را گزینش نمائید و شیر در "فرمت کردن کارت SD" و سوار آن را یک توشه دیگر به به کارگیری از آن هموار.

6. جواز اپلیکیشن

شما می‌توانید جواز اپلیکیشن تهیه و تنظیم دوباره برای جنگ با اپلیکیشن آندروید غلط نصب نشده میباشد با مراجعه به "پیکربندی" و آن‌گاه تعیین "اپلیکیشن". حال به منوی برنامهها دسترسی داشته باشید و آمار "تهیه دوباره پیکربندی برنامه" یا این که "تهیه و تنظیم دوباره جواز اپلیکیشن". این اذن خواهد بخشید برنامه های فرد ثالث برای اخذ بر روی دستگاه شما نصب شده‌است.

7. گزینش پوشه برنامه صحیح �

اطمینان نتایج فرمائید که مدام یک پوشه برنامه فقط از یک منشاء قابل اعتماد و امن دانلود برای پرهیز از هر سیرتکامل غلط در هنگام نصب.

8. راه‌اندازی دوباره دستگاه خویش را

در غایت، در‌حالتی که هیچ چیز دیگری عمل، فعال‌سازی دوباره دستگاه خویش را برای انتها دادن به تمام عملیات که می‌تواند سبب ساز غلط اعلام‌کرد. به خواسته راه‌اندازی دوباره، صرفا دکمه پاور را فشار دهید تا شما یک پاپ آپ را مشاهده کنید. "فعال سازی دوباره" را تعیین فرمایید و شکیبایی فرمائید برای دستگاه خویش را به فعال سازی دوباره.

بازدید : 4
سه شنبه 13 اسفند 1398 زمان : 11:23

طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد
Android


در صورتی نخواهیم برای iOS برنامه بسازیم، پس مطلقا برای اندروید (یا این که شاید هردوی آن‌ها) برنامه نویسی می‌کنیم. اندروید دو‌مین “غول” در مورد پلتفرم های جانور برای برنامه نویسی گوشی میباشد. اندروید یک مقدار دیرتر وارد بازی شد، یعنی اولی توشه در سپتامبر ۲۰۰۸ معرفی شده‌است. یعنی نسبتاً 1 سال پس از iOS، ولی در حال حاضر سهم بسیار متعددی از بازار گوشی را در دست دارااست.

در واقعیت اندروید یک سیستم دلیل میباشد که دارنده مطرح ترین سهم از بازار موبایل های تلفن همراه میباشد. بزرگی این سهم به اندازه ۸۰ درصد از بازار می باشد (در مقایسه با سهم ۱۸ درصدی اپل). این عددها شاید مقداری گول زننده باشند، زیرا بازار اندروید بخش بندی شده‌است و دربرگیرنده موبایل ها و دستگاه های بسیار متعددی می گردد که بوسیله سازندگان گوناگون ساخته می شوند و ورژن های مختلفی از سیستم ادله اندروید را اجرا می نمایند.

این تفاوت اصلی بین اندروید و iOS میباشد:

اندروید، که به وسیله گوگل پشتیبانی می گردد، یک سیستم دلیل گشوده میباشد. ولی iOS که به وسیله اپل پشتیبانی می شود، اینگونه وجود ندارد.
هرکسی قادر است یک دستگاه اندرویدی بسازد و این سیستم دلیل طوری پباده سازی شده‌است که بتواند روی اشکال مختلفی از پلتفرم های طاقت فرسا افزاری و دستگاه های گوناگون با اجزا و بضاعت و توان های بسیار گوناگون اجرا بشود.
iOS طوری پباده سازی شده‌است که تنها و صرفا روی تنی چند از دستگاه های تولید Apple اجرا بشود.
اندروید روی هسته لینوکس تاسیس شده است و سورس کد اندروید هم بصورت متن گشوده بوسیله گوگل معرفی شده‌است. همانند اپل، اندروید هم یکسری ابزار تخصصی برای گسترش نرم افزار های اندرویدی و برنامه نویسی گوشی معرفی نموده است. البته گشوده هم شما نیاز ندارید که صرفا از آن ها به کارگیری فرمایید. البته همان طور که در سایر نوشته ی علمی های وبسایت هم اشاره کردیم، گویش موردنیاز برای تولید نرم افزار های اندروید، جاوا میباشد.

سایر پلتفرم ها
هرکس دیگری در بازار پلتفرم های گوشی ما‌نده میباشد، بایستی یک سهم بسیار کوچک ۲ درصدی را فی مابین خویش تقسیم نمایند. به عنوان مثال برای یاد آوری می‌توانیم بگوییم ویندوز و بلک بری در‌این نصیب وجود دارا‌هستند.

می‌توانیم بگوییم صرفا چیزی که دربین این پلتفرم ها و نیستی قرار گرفته میباشد، گذر دوره میباشد.

بخاطر سهم بسیار پاره ای که‌این پلتفرم ها از بازار دارا هستند، اینجانب حتی نمی‌خواهم در رابطه آنان سخن کنم. چون دوست ندارم سبب بشوم که شما وقت و سرمایه و انرژی خودتان را برای پلتفرم هایی که قابلیت و امکان موفقیتی ندارند هدر بدهید. ولی بازهم می گویم که چندتایی از آن‌ها می‌توانند برای ساختن نرم افزار های کراس پلتفرم (که روی یک‌سری پلتفرم اجرا می شوند و جلوتر در رابطه آن ها سخن می کنیم)، به کار گیری نمائید. یعنی شما می‌توانید این پلتفرم های کناره ای را سوای هیچ هزینه ای پوشش بدهید.

هیچ زمان گسترش این پلتفرم ها را بصورت منحصر حافظه نگیرید. در صورتی می خواهید برنامه نویسی گوشی را خاطر بگیرید و یک گسترش دهنده بشوید، یکی پلتفرم های اندروید یا این که iOS را گزینش فرمائید.

بازدید : 3
دوشنبه 12 اسفند 1398 زمان : 10:56

طراحی اپلیکیشن آموزشی در مشهد

در مقاله گذشته دو شیوه از 4 راهی که کسب و عمل شما می تواند از داشتن یک نرم افزار گوشی فیض ببرد، را موضوع آنالیز قراردادیم .
در مقاله امروز به معرفی دو منش بعدی خوا هیم پرداخت، که به چه شکل یک نرم افزار تلفن همراه می تواند به کسب و عمل شما امداد کند و سودآوری شما ارتقا یاید
3 . برقراری رابطه خوب تر با مشتریان خدمات مشتری صرفا در رابطه با برقراری ارتباط چهره به فیس دربین همیاران خندان فروش و مشتریان نمی‌باشد . از آنجا که 2 .6 بیلیون نفر در هم اکنون حاضر دستگاه های گوشی پر اقتدار دارا هستند و مدام در دسترس آنها قرار دارند ، تغییر حقیقی وواقعی بازی در سرویس ها مشتری، حالا نرم افزار های گوشی تلفن یار می‌باشد . چرا؟ در مرحله اولیه ، اپلیکیشن شما صرفاً یک انسان نخواهد بود ، مشمول نوسانات خلقی و تلاش ضعیف . و از طریق حضور بدون نقص تلفن همراه ، مدام می دانید که به عبارتی رخ را به مشتری ارائه می دهید : رابط کاربری ویژه ای که برای آن ها شایسته ترین تجربه مطالعه و تصمیم گیری در قضیه خرید تولیدها شما را مهیا می نماید . در واقع ، اکثریت قریب به رخداد بازاریابان نرم افزار های خویش را وسیله ای برای بهبود خدمات به مشتریان می دانند . بدون سرو صدا ، تجارت شما مدام در کنار مشتری می‌باشد . در زمینه آن فکر نمایید . در حالتی که شخصی در نیمه شبکه‌های‌اجتماعی درباره نرم افزار شما می شنود و می خواهد اطلاعاتی کسب نماید ، تمام کاری که باید انجام دهد، روشن کردن دستگاه خود و بارگیری اپلیکیشن شما میباشد . بعداً ، وقتی فکری به ذهنشان می رسد که بایستی فرآورده شما را خریداری نمایند ، می توانند فورا این کار را انجام دهند ، سوای اینکه درانتظار آغاز ساعتها کاری باشند . به این ترتیب ، در صورتی‌که سرویس ها مشتری یک عدد از اولویت های دارای اهمیت شما (مانند آنچه می بایست باشد) باشد ، اپلیکیشن های گوشی پاسخی برای ارتقاء رضایت مشتری در سراسر تابلو می باشند . 4- ارتقاء سود هرچه افراد عشق مند و خوشحال خیس به مال و تجارت شما نزدیک شوند ، تقاضای مصرف کننده عمده می شود و به شما اطمینان می دهم ، در شرای محصولی دارید که مشتریان شما نمی توانند معطل بمانند تا دست خود را بگیرند ، این تقاضا می تواند بازده های دور از شوخی را برای شما مهیا نماید . این جایی میباشد که نرم افزار گوشی مانند هیچ کس دیگری وارد نمی شود . البته دارای اهمیت میباشد که هزینه های خود را در حین گسترش آن ناچیز نگه دارید . مطمئناً ، بایستی یک وب سایت با طراحی مسئولانه داشته باشید که بتواند با هر یک از دستگاه های متفاوت گوشی تلفن همراه در درحال حاضر حاضر سازگار باشد . این فرمان ضرورت داشتن یک سایت "موبایل" ناامیدکننده ، ثانویه برای مدیریت را از دربین می پیروزی . ولی در صورتی‌که علاوه بر وب وبسایت پاسخگو ، برنامه تلفن همپا خویش را راه اندازی می فرمائید ، ضمن ارتقاء تجربه مشتری ، فروش را تقویت خواهید کرد . طبق گفته Techcrunch .com ، 35 .4 درصد از فروش آدینه سیاه در سال گذشته بر روی دستگاه های تلفن همراه انجام گردیده می باشد . طبق گزارشات 2012 معیار تعطیلات IBM در سال 2012 ، این آمار 16 درصد ارتقاء یافته میباشد . هنگامی که پیتزا Domino یک برنامه تلفن همراه برای توصیه تحویل یا وانت غذای خود ساخت کرد ، آنان تنها در انگلستان شاهد افزایش تجارت الکترونیکی 28 درصد در سودهای پیش از مالیات نیم ساله بودند . و می دانم که ترجیح می دهم از برنامه آن ها به کار گیری کنم تا در واقع با مغازه تماس بگیرم . در واقع ، دستگاه های گوشی تلفن یار حالا 52 درصد از سفارشات آنلاین خود را تشکیل می دهند . آیا شما اینجا مراحل را می بینید؟ در صورتی‌که در هم اکنون به کار گیری از برنامه گوشی تلفن یار نیستید که ضمن خرید آسوده خیس و هیجان انگیز خیس دکمه "خرید" ، مشتریان بیشتری را ترغیب نماید ، در یک بازار گرانقدر رو به پرورش تغییر‌و تحول نکرده اید . بقیه مزایای یک برنامه تلفن یار در شرای این نقاط ضرورت برنامه گوشی تلفن همپا در مغز شما تثبیت نشده باشد ، هنوز عوارض بیشتری برای اتخاذ یک راهکار برنامه تلفن همپا برای تشویق اکثر شرکت کردن و رضایت مشتری وجود دارااست . • یوزرها و محصولات جدید را به کاربران اطلاع دهید • یک قدم جلوتر از رقبا باشید • به جمعیت جوانتر دسترسی پیدا فرمایید • اکانت های آدرس اینترنتی کاربران و رسانه های اجتماعی را همگام سازی نمائید در شرای آن را به صدق ساختار دهید ، می توانید در رابطه با چگونگی تعامل مردم با برنامه تان ، انبوهی از آنالیزها را دریافت فرمائید . اینها از متوسط هنگامی که استفاده کننده برای دیدن برنامه شما صرف می نماید ، به اندازه مبلغی که از هر خرید می گیرید ، متغیر میباشد . نکته دیگری که بایستی در قضیه آن تفکر فرمائید داده های مکان می باشد . حالا نرم افزار ها بیش از هر دوران دیگری ، اطلاعات مکان را در اختیار یوزرها خود قرار می دهند . در‌صورتی‌که قرار بود این عمل را در تجارت خویش اعمال فرمایید ، می توانستید یاد بگیرید که مردم بیشتر وقت محصولات شما را خریداری می کردند یا این که در کدام نصیب از عالم بیشتر عشق مند به تجارت شما می‌باشند . وقتی که در غایت تصمیم به توسعه و گسترش برنامه خود گرفتید ، ممکن می باشد به عنوان پورتال به همان آیتم هایی که در اینترنت سایت شرکت خود در دسترس قرار داده اید ، استارت فرمایید . البته جا داراست که خیلی چیزهای دیگر ترقی نماید . سرانجام ، شما حتی می توانید به نرم افزار خویش توکل کنید تا در قضیه مسیرهای جدیدی که می توانید تجارت خود را برای ادامه اعتماد به نفس به آینده بدانید ، به شما اطلاع دهد . اگر تجارت شما سوای این کارکرد به عمل خود ادامه می داد ، ممکن است در حالیکه رقابت شما از این مزیت استعمال می کند برای فروش خود و توسعه و گسترش مشاغل آنها ، این داده ها را در ظلمت قرار دهید . در انتها 90 درصد از کمپانی ها قصد دارا هستند سرمایه گذاری را در برنامه های تلفن همراه در سال 2016 ارتقا دهند . در شرای اینطور نمیباشد ، بخت خوبی وجود داراست که خویش را از رقبا رها فرمائید . چه بسا یک نرم افزار تلفن همراه ممکن میباشد شغل شما را نجات ندهد ، ولی این یک منش مطمئن برای حضور پررنگ در صنعت شما میباشد . به جای این‌که مفهومی انتزاعی از یک برند تجاری داشته باشید که مشتریان شما از آن سپاس می نمایند ، تصور می کنند پایگاه آن در بعضی از شهرهای به دور افتاده باشد - شما صحیح در جیب های آنان خواهید بود . نماد شما به طور پیش فرض روی ورقه های تلفن هم پا آنان قرار می گیرد . تنها مطمئن گردید که برنامه خویش را پس از شیوه اندازی تبلیغ می فرمائید . فاکتور راحتی هم پا با عنصر غیرقابل انکار جالب رشته آوری نو و به سرعت در حالا تحول سبب می شود تا تجارت شما در خط مقدم صنعت شما قرار بگیرد .
و سلام ، آیا نمی خواهید دستگاه خود را از جیب خویش خارج بیاورید و با چیزی که به تولید آن یاری کرده اید بازی کنید؟ آیا تجارت شما برنامه گوشی تلفن همراه دارد؟ چرا و چرا نه؟ نظرها خود را در پایین در بخش نظرات به اشتراک بگذارید!

تعداد صفحات : 6

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 71
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 37
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 39
 • بازدید ماه : 50
 • بازدید سال : 98
 • بازدید کلی : 131
 • کدهای اختصاصی